GameExpres.sk
  Prihlásenie

Sakura Wars - Launch Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Sakura Wars - Launch Edition
Kategória:rpg jrpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 54,99€Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.
POPIS Sakura Wars - Launch Edition:

SAKURA WARS LAUNCH EDITION OBSAHUJE:
- hru
- obojstranný obal
- sadu samolepiekVstúpte
do role veliteľa jednotky Flower Division a nechajte sa pohltiť krásne spracovaným dobrodružstvom s nádychom extravagancie odohrávajúcim sa v kulisách energického Tokia 40. rokov minulého storočia. Obľúbené JRPG sa teraz prvýkrát objavuje na západných trhoch.

VOJNA A DIVADLO

Jednotka Imperial Combat Revue nastupuje ako obranná sila pred démonickou hrozbou v tomto extravagantnom dobrodružstve. Vojaci v časoch vojny a divadelní herci za čias mieru - to je jednotka Flower Division, ktorej hrozí zánik. Ste Seijuro Kamiyama, novovymenovaný kapitán jednotky, a vašou úlohou je zvrátiť neblahé smerovanie jednotky aj jej osud.

Sakura Wars (PS4)

DRAMATICKÉ INTERAKCIE POSTÁV
Staňte sa súčasťou pestrého obsadenia prostredníctvom dynamického dialógového systému LIPS, kde všetko, čo poviete a spôsob, akým to poviete, má silný vplyv na vzťahy na i mimo bojové pole.

jrpg

VZRUŠUJÚCE BOJOVÉ ODMENY
Tvoje väzby s členmi tímu vyústia vo vysoko energetické finále na konci každej epizódy, ktoré prinesú akčné súboje s obrovskými parou poháňanými mecha strojmi.

nikdy nevydaná hra mimo japonsko

NÁDHERNÁ GRAFIKA
Oslnivé animované sekvencie, šťavnatý soundtrack a postavy navrhnuté kapacitami na poli anime a JRPG vtiahnu hráča do energického steampunkového Tokia 40. rokov minulého storočia.

Sakura Wars (PS4)

zdielaj na:

Video / Ukážka Sakura Wars - Launch Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťBlackguards 2 D1 edition (PS4)
Blackguards 2 D1 edition (PS4)
25,99€
11,09€