GameExpres.sk
  Prihlásenie

Sleeping Dogs (Definitive Edition)

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Sleeping Dogs (Definitive Edition)
Kategória:akčná
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 42,99
Aktuálna cena : 19,99€

POPIS Sleeping Dogs (Definitive Edition):

Definitívna edícia recenzentmi oceňovanej akčnej adventúry, odohrávajúcej sa v otvorenom svete, je konverziou hry pre novú generáciu konzol a pre PC. Všetkých 24 predtým vydaných DLC bolo integrovaných do hry a to vrátane epizódy Year of the Snake, ktorá rozširuje príbeh hry a hororovej Nightmare in North Point. Vďaka mnohým technologickým zásahom, vylepšenej grafiky i zvuku, je herný Hongkong ako živý.

Neónové mesto prekypuje životom. Avšak v exotických lokalitách Hongkongu, v jeho rušných uliciach a trhoch, sa skrývajú jedny z najmocnejších a najnebezpečnejších kriminálnych organizácií na svete: známe triády. Hrajte ako policajt v utajení Wei Shen a zničte triády zvnútra! Najprv musíte dokázať, že na to máte. Páchate brutálne zločiny a postupne šplháte po rebríčku organizácie nahor.

Zničte svojich protivníkov v brutálnom súboji jeden na jedného za použitia bezkonkurenčného systému bojových umení. Ovládnite ulice Hongkongu víťazstvom v nelegálnych pouličných pretekoch a vzápätí ho zničte prestrelkách. Hongkong predstavuje v Sleeping Dogs ultimátne ihrisko. V utajení sa hrá podľa iných pravidiel.

Hlavné rysy :

  • Vďaka 24 skôr vydaným DLC a mnohým vylepšeniam grafiky nebol Hongkong nikdy tak živý
  • Drsný príbeh o policajtovi v utajení, ktorý každú chvíľu riskuje, že bude odhalený
  • Explozívna akcia kombinujúca bojové umenie, prestrelky a brutálnu likvidáciu nepriateľov
  • Vzrušenie z rýchlej jazdy: roztopte asfalt, alebo rozvírte hladinu mora v niektorej zo širokej ponuky áut, motoriek a rýchlych člnov
  • Hongkong je ihrisko, kde si môžete robiť, čo len chcete: zúčastnite sa nelegálnych pretekov, vsádzajte na kohútie zápasy, alebo relaxujte pri karaoke. Existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako sa v pestrých štvrtiach Hongkongu pobaviť!


zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Sleeping Dogs (Definitive Edition):

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťBattlefield V (PS4)
Battlefield V (PS4)
56,99€
28,99€