GameExpres.sk
  Prihlásenie

Sniper Elite 4

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Sniper Elite 4
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Sniper Elite 4:

Štvrtý diel odstreľovačskej série priamo nadväzuje na svojho predchodcu a zavedie vás do slnečného Talianska. V tejto relatívne málo preskúmanej vojnovej oblasti budete pomáhať talianskemu odboju so zvrhnutím fašistickej vlády. Bude dôležitý prepracovaný plán sabotáží a kradmý postup.

ZASTAVTE NOVÚ HROZBU
Ako tajný agent a elitný ostrostrelec Karl Fairburne musíte bojovať po boku statočných mužov a žien z talianskeho odboja, aby ste im pomohli oslobodiť ich krajinu spod útlaku fašizmu a zároveň porazili novú a desivú hrozbu schopnú zastaviť spojenecký protiútok v Európe skôr, než vôbec začne. Pokiaľ na svojej misii zlyháte, nebude žiadna Operácia Overlord, žiadne vylodenie počas Dňa D a žiadne víťazstvo v Európe.

PRE VLKOV SAMOTÁROV AJ TÍM ZÁŠKODNÍKOV
S rozsiahlou kampaňou pre jedného až dvoch hráčov a špeciálnymi kooperatívnymi a kompetitívnymi režimami pre viacerých hráčov, má Sniper Elite 4 za cieľ priniesť na súčasnú generáciu konzol zásadnú strieľačku z druhej svetovej vojny.

LUXUSNÁ GRAFIKA
Sniper Elite 4 beží v natívnom rozlíšení 1080p na PlayStation 4 a Xbox One a je prvou hrou v sérii vytvorenou od základu pre hardvér novej generácie.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Sniper Elite 4:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Sniper Elite 4:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Pokud se sérií začínáte a láká vás opravdu dobrá hra se sniperem a záškodníkem v hlavní roli, Sniper Elite 4 je ideální. Pokud ale máte se sérií zkušenosti a už ze třetího dílu jste měli pocit, že hra tak nějak nemá co nabídnout, čtvrtý díl vás pravděpodobně o opaku nepřesvědčí. Zajímavější prostředí a několik dalších novinek by ovšem i tak mohlo být dostatečným důvodem dát hře dříve nebo později šanci.
Recenzie na Gamesite »
TOVAR SKLADOM
zobraziť