GameExpres.sk
  Prihlásenie

Space Hulk: Tactics

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Space Hulk: Tactics
Kategória:strategie
Lokalizácia:české titulky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 25,99€

POPIS Space Hulk: Tactics:

Space Hulk: Tactics je vernou adaptáciou stolovej hry Space Hulk zasadenej do univerza Warhammer 40,000, ktorá do kultovej klasiky vnáša jedinečný obrat. Vyrazte do krvavých bitiek v ohromných vesmírnych vrakoch tvorených pokrútenou spleťou asteroidov, bludných vesmírnych korábov a trosiek - veďte elitnú jednotku Terminátorov hviezdnej pechoty Adeptus Astartes alebo ovládajte húf smrtonosných Genestealers. Ktorú stranu si zvolíte?

DVE KAMPANE
Prebojujte sa dvoma odlišnými príbehovými kampaňami: stojte na čele jednotky Blood Angels, ktorú si môžete v priebehu hrania prispôsobiť, alebo prvýkrát v histórii hry Space Hulk ovládajte Genestealers!

Space Hulk: Tactics stojí na pravidlách populárnej stolovej hry, ale s novým prvkom v podobe jedinečného systému kariet. Karty prinášajú ďalšie spôsoby, ako si môžete prispôsobiť svoju jednotku, a umožnia vám zvrátiť priebeh bitky vďaka silným schopnostiam, ktoré, ak ich použijete v správnu chvíľu, spúšťajú rozhodujúce efekty.

space hulk tactics

SÚŤAŽENIE S OSTATNÝMI
Otestujte svoje zručnosti proti ostatným hráčom v rozsiahlej súťažnej online kampani. Ovládajte húf Genestealerov alebo si vytvorte vlastnú jednotku v rámci jednej zo štyroch dostupných kapitúl hviezdnej pechoty Adeptus Astartes - Blood Angels, Star Wolves, Ultramariňákov alebo Dark Angels. Hra obsahuje vstavaný intuitívny nástroj pre tvorbu máp, ktorý vám umožní vytvárať vlastné originálne mapy s upravenými cieľmi a zdieľať ich s ostatnými hráčmi!

space hulk

zdielaj na:

Video / Ukážka Space Hulk: Tactics:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť