GameExpres.sk
  Prihlásenie

StarBlood Arena

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 StarBlood Arena
Kategória:akčná
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 25,99
Aktuálna cena : 17,99€

Hra vyžaduje PlayStation VR
POPIS StarBlood Arena:

Preverte svoje schopnosti v súťaži bez pravidiel, kde len tí najslávnejší piloti môžu získať medzigalaktickú slávu. Jedná sa o arénovú strielačku so slobodou pohybu, v ktorej ide o slávu, uznanie... a holý život, zatiaľ čo televízia StarBlood Network vysiela každý vás pohyb do celého vesmíru, ktorý túži po akcii.

PRIPRAVTE SA NA SÚBOJ
Vyberte si z 9 rôznych lodí s jedinečnými pilotmi, hernými štýlmi a výzbrojou a zúčastnite sa deathmatchov pre jedného hráča v režime Carnage, deathmatchov až pre štyroch hráčov v režime Team Carnage, alebo sa pustite do kooperačného režimu Invaders. Úspech vám prinesie slávu a sprístupní nové lode, zbrane a pomocnú výbavu. Zlyhanie znamená prehru pred očami miliárd divákov.

NASKOČTE - ŠTARTUJEME
Nastúpte do kabíny stíhačky, ktorú si môžete prispôsobiť podľa vás a zabojujte si s kamarátmi online (alebo offline proti počítaču), aby ste získali medzigalaktickú slávu. Deväť rôznych lodí s deviatimi rôznorodými pilotmi. Lode a pilotov si môžete prispôsobiť tak, aby boli naozaj výnimoční. Získajte kredity, za ktoré si môžete zakúpiť nové skiny postáv, nátery pre lode a doplnky.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4 a PlayStation VR

Video / Ukážka StarBlood Arena:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťAnthem (PS4) + DLC
Anthem (PS4) + DLC
59,99€
28,99€