GameExpres.sk
  Prihlásenie

Street Fighter V: Champion Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Street Fighter V: Champion Edition
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Street Fighter V: Champion Edition:


Champion Edition OBSAHUJE:
- obsah základnej edície Street Fighter V
- obsah edície Street Fighter V: Arcade Edition (vyjma fighting chance kostýmov, brand collaboration kostýmov a Capcom Pro Tour DLC)
- celkovo 40 postav, 34 úrovní a cez 200 kostýmov

Street Fighter V: Arcade Edition ponúkne okrem pôvodného obsahu z hry Street figher V navyše veľa nového obsahu, ako je napríklad Arcade alebo Extra Battle Mód, galériu, nové V-Triggers a kompletne prepracované užívateľské rozhranie a oveľa viac.
 
NOVÉ V ARCADE EDITION
Arcade edícia ponúkne navyše šesť odlišných ciest v arcade Móde podľa klasických hier Street Fighter. Tešiť sa môžete na stovky ilustrácií, ktoré v tomto móde získate ako odmenu za postup. V Extra Battle Módu je možnosť získať exkluzívne kostýmy za časovo vymedzené výzvy. Každá postava má novo k dispozícii 2 V-Triggery. Celkového prepracovanie sa dočkalo užívateľské prostredie, k dispozícii sú nové farebné schémy a zbrusu nové sú aj efekty pred a po zápase. V neposlednom rade bude k dispozícii celkom 12 nových hrdinov.
 
NOVÝ I PÔVODNÉ POSTAVY
Birdie a Charlie Nash sa vracia do partie k ostatným známym bojovníkom ako Ryu, Chun-Li, Cammy alebo M. Bison. Na zoznam sa však vracia celá rada nových i pôvodných postáv, aby ponúkli širokú paletu rôznych bojových štýlov.
 
NOVÉ STRATÉGIA A BOJOVÉ TECHNIKY
Nový bojový systém sľubuje prístupnejšie herné mechaniky, ktoré sa točí hlavne okolo taktického používanie V-ukazovatele a EX-ukazovatele. Vďaka tomu si dobre zahrajú aj nováčikovia, ale pre úplné zmáknutý bude potrebné veľa tréningu a um hodný majstra.


Street Fighter V: Champion Edition (PS4)

V-Trigger: Unikátny schopnosti, ktoré spotrebujú celý V-ukazovateľ a spôsobí masakrózní škody.
V-Skill: Užitočné zručnosti pre každú postavu (ako napríklad úskoky), ktoré môžete aktivovať kedykoľvek.
V-Reversal: Jedinečné protiútoky, ktoré spotrebujú jednu zásobu V-ukazovatele.
Critical Arts: Ultimátne útok, ktorý spotrebuje celý EX-ukazovateľ, ale súperovi poriadne natrhne polovičky.
 
SPOLOČNÉ HRANIE NA PC A PS4
Prvýkrát v histórii série bude on-line komunita prepojená dohromady v jeden obrovský celok. Môže tak hrať na svojom PC s kamarátmi na PS4 a vzájomne si na férovku ukázať, ktorá platforma je tu pánom.


capcom

VIZUÁLNE NÁDHERA
Moderné technológie Unreal Engine 4 opäť posúva hranice a piaty Street Fighter Vyzerá lepšie ako inokedy. Stále je tu komiksovej (kreslené) spracovanie, ktoré nepotrpí na realite, avšak nezrieka sa moderných vymožeností. Všetko tak pôjde detailne ničiť a kosti sa budú lámať.

zdielaj na:

Video / Ukážka Street Fighter V: Champion Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť