GameExpres.sk
  Prihlásenie

Subnautica: Below Zero CZ + darček nálepky Subnautica

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Subnautica: Below Zero CZ
Kategória:adventura
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:

AKCIA :

POPIS Subnautica: Below Zero CZ:

Oceňované štúdio Unknown Worlds Entertainment predstavuje návrat do sveta 4546B s hrou Subnautica: Below Zero. Ponorte sa do mrazivého podmorského dobrodružstva na mimozemskej planéte. Rok v príbehu po originálnej Subnautike vás Below Zero vyzýva k prežitiu v ľadových biomoch nad i pod povrchom. Čakajú vás remeselné nástroje, správa zásob, a hlavne rozlúštenie ďalšej kapitoly príbehu a hľadanie odpovedí.

PREŽITIE JE KĽÚČ
Zhromažďujte cenné materiály, vytvárajte nástroje a spravujte svoj hlad a smäd. To všetko súčasne s tým, že na vás útočí divoký život tejto planéty, ktorý vás má za potravu!

Subnautica: Below Zero
ZÁHADA PLANETY 4546B
Riskovali ste všetko, aby ste na 4546B odhalili tajomstvo. Bez odhalenia pravdy neodídete! Skúmajte bohaté podmorské a pozemné biómy a nájdite nové materiály, ale aj odpovede na otázky, po ktorých toľko túžite.

subnautica below zero
VLASTNÝ HABITAT
Skrz zbierania surovín a ich využitie si vytvoríte svoj domov na planéte. Tieto základne sú najdôležitejšou súčasťou vášho prežitia a chráni vás nielen pred tunajšou divokou faunou, ale aj proti nehostinnému prostrediu.

below zero subnautica

zdielaj na:

Video / Ukážka Subnautica: Below Zero CZ:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť