GameExpres.sk
  Prihlásenie

Surviving Mars

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Surviving Mars
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Surviving Mars:

Nastal čas vydať sa na Červenú planétu a postaviť prvú ľudskú kolóniu mimo rodnú Zem. Všetko, čo potrebujete sú zásoby, kyslík, desaťročia tréningu, skúsenosti s púštnymi búrkami a pozitívny prístup. A čo že sú tie podivné čierne kocky, ktoré sa z ničoho nič objavili na horizonte? Netradičná budovateľská stratégia od tvorcov série Tropico ponúkne nové a jedinečné možnosti v rámci žánru.

NETRADIČNÉ BUDOVANIE
Surviving Mars je mestská budovateľská sci-fi stratégia o kolonizovaní Marsu a prežití celého procesu. Na začiatku si vyberiete vesmírnu agentúru kvôli zdrojom a finančnej podpore a následne sa rozhodnete, kam svoju kolóniu umiestnite. Postavte na mieste domy a vyskúmajte nové možnosti pre rozvoj kolónie.

Surviving Mars

JEDLO, MATERIÁL A TROCHA ZÁBAVY
K prežitiu samozrejme potrebujete suroviny a tie si budete musieť obstarať sami. Kľúčové sú samozrejme ťažba materiálov a pestovanie vlastného jedla, ale zabúdať sa nesmie na relaxáciu po ťažkom dni práce. Najdôležitejšia úloha je udržať kolonistov predovšetkým nažive a to nie je práve jednoduchá výzva.

preži mars

TAJOMSTVO MARSU
Cez všemožné prekážky musíte vytrvať vo vašej stratégii a vylepšiť tak svoje šance na prežitie celej kolónie, zatiaľ čo budete objavovať tajomstvá mimozemského sveta. Ste pripravení? Mars čaká práve na vás.

prežíť mars

zdielaj na:

Video / Ukážka Surviving Mars:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť