GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Curious Tale of the Stolen Pets

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 The Curious Tale of the Stolen Pets
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS The Curious Tale of the Stolen Pets:

Prežite interaktívny príbeh o detských zázrakoch! Pomôžte svojmu dedkovi vyriešiť záhadu ukradnutých zvieratiek a preskúmajte úžasné miniatúrne svety vytvorené od základu pre VR. Každý svet je jedinečný, plný interakcií a farbistého života.

Dojemný príbeh
Nechajte sa viesť hlasom svojho dedka, vydajte sa späť na fantastické dobrodružstvo zo svojho detstva a do svetov, ktoré ste spolu vytvárali. Vráťte sa do radostnej minulosti a zložitého vzťahu so svojou sestrou. Uvedomíte si veci sami o sebe, na ktoré ste zabudli už pred desiatkami rokov.

The Curious Tale of the Stolen Pets

Kľudné hádanky
Pokračujte hrou pomocou riešenia odľahčených hádaniek za použitia rúk: chytajte, strkajte, púšťajte a roztáčajte veľa interaktívnych prvkov v každom svete a odhaľujte stopy či skryté zvieratká. Každý svet je plný rušného života. Nie sú tu žiadne časové limity. Zostaňte vo svete, kým nevyriešite všetky hádanky, alebo pokračujte ďalej, až sa vám bude chcieť.

psvr

Svety utajených divov
Okrem maznáčikov, ktorí potrebujú vašu pomoc, obsahuje každý miniatúrny svet aj tajné mince, ktoré môžete odhaliť vďaka hrateľnosti, ktorá vo VR dosahuje nových výšin: Nakuknite za žiariacu sopku, nakloňte sa a preskúmajte vršok chyže, alebo prehľadajte dno ľadového jazera.

virutální realita

zdielaj na:

Video / Ukážka The Curious Tale of the Stolen Pets:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť