GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Division 2 CZ

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 The Division 2 CZ
Kategória:akcia tps
Lokalizácia:české titulky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS The Division 2 CZ:

Najviac chránené mesto na planéte padlo za obeť smrtiacemu vírusu, ktorý drasticky znížil populáciu na Zemi pred 7 mesiacmi. Agenti Divízie sú poslednou líniou obrany, jedinou nádejou na prežitie pre Washington DC, ale aj zvyšku národa. Pokračovanie úspešnej taktickej akčnej hry s RPG prvkami nás zavedie do hlavného mesta USA.

VYPLAVENÝ WASHINGTON DC
Otvorený svet plný búrok, potopy, chaosu a nebezpečenstva, to je Washington DC, najstráženejšie miesto na zemi, ale teraz plné zlomených nádejí a civilistov, čo urobia všetko pre prežitie. Ulice sú teraz plné nepriateľských frakcií pôsobiacich bolesť a vyvolávajúcich strach. Každý z vašich nepriateľov má iný cieľ a je len na vás ochrániť mesto a zaistiť tak jeho budúcnosť.

SKVELÝ ENDGAME
The Division 2 je navrhnutá tak, aby hra nikdy neskončila. Aj po dokončení napínavej príbehovej línie, budete mať prístup k obsahu, ktorý bude vychádzať celý rok po vydaní. Tešiť sa môžete na príbehové misie, rozšírenie mapy a nové herné módy.

The Division 2 sa stretávajú členovia frakcií a civilisti a vytvárajú tak dynamický svet, ktorý môžete preskúmavať.

The Division 2, kde pocítite strach, zradu a napätie. Ktorýkoľvek z ostatných agentov sa môže v okamihu obrátiť proti vám a ukradnúť vašu korisť. Pokiaľ ale uniknete, odmena je vysoká.

0519_div.2

zdielaj na:

Video / Ukážka The Division 2 CZ:

video na YouTube

Recenzie The Division 2 CZ:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Rozhodně stojí za to dát tomuto titulu šanci. Vizuální zpracování, vyladěná hratelnost, velký endgame. Tohle všechno slibuje spoustu příjemně odehraných hodin a dělá z The Division 2 kousek, který stojí za to pořídit a hrát.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťDarksiders 3 (PS4)
Darksiders 3 (PS4)
32,99€
26,99€