GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Elder Scrolls Online: Elsweyr + DLC

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 The Elder Scrolls Online: Elsweyr
Kategória:rpg mmorpg fantasy
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 52,99€

AKCIA : DLC

DLC

POPIS The Elder Scrolls Online: Elsweyr:

THE ELDER SCROLLS ONLINE: ELSWEYR OBSAHUJE
- základnú hru The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
- kapitolu Morrowind
- kapitolu Elsweyr

Pridajte sa k viac ako 11 miliónom hráčom z celého sveta a vstúpte do jedinečného sveta online RPG The Elder Scrolls Online. Draci sa vracajú do Tamrielu s novou kapitolou Elsweyr. Objavujte slnkom zaliate savany a kaňony, chráňte domovinu Khajitov pred nepriateľmi a ovládnite bezcitných nemŕtvych vďaka novej Necromancer triede!

PRIPRAVTE SA NA DOBRODRUŽSTVO
Neuveriteľná domovina Khajitov je krajinou plnou dobrodružstiev, záhad a nebezpečenstva. Draci prevzali kontrolu nad starovekým chrámom Alkosh a nárokujú si ho ako svoj vlastný. Vstúpte po boku ďalších 12 hráčov do dungeonu Sunspire, preskúmajte chrám a postavte sa tvárou v tvár neohrozeným novým obyvateľom chrámu.

The Elder Scrolls Online: Elsweyr

OCHRÁŇTE ELSWEYR
Dobrodružstvo čaká na hráčov v Elsweyr takmer na každom rohu. Objavte novú impozantnú zónu, kde sa postavíte tvárou tvár mnohým výzvam, ako sú mocní bossovia, pohlcujúce kobky a obrovské verejné Dungeony. Či už sa rozhodnete hrať na vlastnú päsť alebo po boku ďalších hráčov, budete čeliť množstvu nebezpečenstiev a náročných výziev.

mmorpg

OBJAVUJTE FASCINUJÚCI SVET
Vydajte sa na cestu do samotného srdca domoviny Khajitov a objavte ich jedinečnú kultúru, ktorá sa nepodobá žiadnej inej z Tamrielu. Na hráčov čaká nespočetné množstvo úloh pre jedného hráča a preskúmavanie nádherného živého sveta. Nechajte sa pohltiť fascinujúcou krajinou naplnenou rozličnými postavami a príbehmi a odhaľte, čím sú Khajiti tak unikátni.

teso

zdielaj na:

Video / Ukážka The Elder Scrolls Online: Elsweyr:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť