GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel
Kategória:rpg fantasy
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 36,99€

POPIS The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel:

Kritikmi oceňovaná séria The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel dostáva HD remaster s podporou rozlíšenia 4K a 60 FPS, turbo módom a prvýkrát na konzolách s možnosťou hrať s originálnym japonským dabingom, ktorý ponúkne približne o 50% viac dialógov, než anglický. Dej hry sa odohráva na rovnakom kontinente, ako predchádzajúca hra s podtitulom Trails in the Sky, ale ponúka samostatný príbeh, ktorý čerpá z prepracovanosti celého herného sveta. Hráči si užijú život v škole, vychutnajú si rýchle taktické súboje a odhalia dramatické udalosti, ktoré môžu zmeniť všetko.

zdielaj na:

Video / Ukážka The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel:

video na YouTube

Recenzie The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Jaké tedy dohromady The Legend of Heroes je? Jde o hru, která svou krásou na první pohled asi moc neoslní. Technicky ani stylisticky nevypadá nijak oslnivě. Problematická je i úvodní seznamovací délka a také jde na první pohled o klon Persony. Pod povrchem ale tepe opravdu solidní srdce JRPG, jen člověk musí zapomenout na některé neatraktivní stránky. Podle mne jde o hru vytvořenou a chtějí RPG ze staré školy. A tím The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel podle mne na sto procent je.
TOVAR SKLADOM
zobraziť