GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II
Kategória:rpg fantasy
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 36,99€

POPIS The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II:

Aj druhý diel The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel, rovnako ako diel prvý, dostáva HD remaster s podporou rozlíšenia 4K a 60 FPS, turbo módom a prvýkrát na konzolách s možnosťou hrať s originálnym japonským dabingom, ktorý ponúkne približne o 50% viac dialógov, než anglický. Trails of Cold Steel II začína presne jeden mesiac po finálnom strete, ktorý zakončil prvý diel a zmenil osud celého národa Erebonia. Hráči tak môžu pokračovať v dobrodružstve Reana z prvého dielu, ktorý sa neúnavne snaží napraviť všetky krivdy, ktoré jeho zem zviedli na scestie.

zdielaj na:

Video / Ukážka The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II:

video na YouTube

Recenzie The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Jaké tedy dohromady The Legend of Heroes je? Jde o hru, která svou krásou na první pohled asi moc neoslní. Technicky ani stylisticky nevypadá nijak oslnivě. Problematická je i úvodní seznamovací délka a také jde na první pohled o klon Persony. Pod povrchem ale tepe opravdu solidní srdce JRPG, jen člověk musí zapomenout na některé neatraktivní stránky. Podle mne jde o hru vytvořenou a chtějí RPG ze staré školy. A tím The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel podle mne na sto procent je.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťDeath Stranding CZ (PS4) + DLC
Death Stranding CZ (PS4) + DLC
54,99€
27,99€