GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Order 1886

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 The Order 1886
Kategória:akčná adventúra
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

POPIS The Order 1886:

Storočia bojov. Jediní ochrancovia ľudstva.

Prichádza úsvit nové éry - éry vedeckých zázrakov. V tieni priemyselnej revolúcie a pod dúškom hustej londýnskej hmly však mesto i celý svet ohrozujú starí i noví nepriatelia, ktorí sa ho chystajú vrhnúť do chaosu.

Nad mestom bdie elitná skupina rytierov, jediných ochrancov ľudstva, ktorým sa hovorí Rád. Zapoj sa do dlho trvajúcej vojny s nebezpečnou hrozbou, ktorej výsledok navždy určí ďalší beh dejín.

The Order 1886 je akčná adventúra z pohľadu tretej osoby, v ktorej sa hráč ujme úlohy Galahada, jedného z najskúsenejších rytierov Rádu, ktorý vo Viktoriánskom Londýne bojuje modernými zbraňami s povstalcami i odvekým mocným nepriateľom. Hra ponúka zaujímavé filmové spracovanie, v ktorom sa nenútene prelína hra s vloženými animovanými sekvenciami a príbeh, ktorý dodáva nový rozmer známym povestiam a legendám.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka The Order 1886:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie The Order 1886:

Recenzie na Zing.cz » (100%)
Tato hra je jako koprová omáčka, někdo si ji zamiluje a někdo znechutí, ale na to, že to je první velká hra studia Ready at Dawn, přirovnal bych to k domácí staročeské koprovce s roštěným hovězím a domácími špekovými knedlíčky.. špatné to rozhodně nebylo, jen to chce přídavek. Ovšem případné pokračování, které bych s radostí koupil klidně hned teď, bych viděl jako svíčkovou s brusinkami, která bude snad už šmakovat každému. Doufejme, že tento příběh a celá IP nezemře jako Tesla.
Recenzie na Zing.cz » (90%)
Výlet do řádu rytířů roku 1886 se sakra povedl. Svět je to úžasný a byla by škoda do něj nevkročit. Síla příběhu a věrohodné postavy, scénář, hudba přidávají hře na skutečnosti jako nikde předtím. Nedá se to popsat taková hra tu prostě ještě nebyla. Už teď mám kandidáta na PS titul roku.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Kdyby Ready at Dawn stihli dokončit The Order: 1886 zároveň s uvedením PS4 na trh, tak už v listopadu 2013 by konzole ukázala, co dokáže. Propracovaná grafika, skvělý příběh, hutná atmosféra a filmová prezentace dělají z The Order: 1886 hru, kterou byste si měli zahrát. Jen škoda, že přestřelky tvoří jen polovinu hry a delší mohla být i herní doba.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť