GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Sims 4

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 The Sims 4
Kategória:strategie
Lokalizácia:český manuál
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 35,99€

AKCIA :

Akčná cena je platná len do 16.05.2021 alebo do vypredania zásob.

POPIS The Sims 4:

Prevezmite kontrolu: vytvárajte a ovládajte postavy vo virtuálnom svete, kde neplatia žiadne pravidlá. Dajte priechod svojej kreativite a vdýchnite každému Simíkovi jedinečný vzhľad i osobnosť a zariaďte im dokonalé bývanie. Rozvíjajte vzťahy svojich Simíkov, pomôžte im s kariérou a preskúmajte nové svety.

VYTVORTE SI JEDINEČNÝCH SIMÍKOV
Vytvárajte hŕbu jedinečných Simíkov s rôznym vzhľadom, silnou osobnosťou a úplne novými emóciami. Vytvárajte tela svojich Simíkov pomocou nového prepracovaného nástroja Vytvoriť Simíka a potom im vyberte účes, štýl chôdze a oblečenie. Dajte ich životom zmysel a vyberte im vlastnosti a inšpirácie. Môžete tak ovplyvniť ich myseľ, telo i dušu.

The Sims 4

VYTVORTE IM DOKONALÉ BÝVANIE
Ľahko svojim Simíkom postavíte a zariadite bývanie pomocou nového režimu stavba založeného na jednotlivých miestnostiach. Postavte si dom snov: začnite pôdorysom, vyberte nábytok a upravte aj okolie. Dokonca si môžete doma postaviť aj bazén alebo suterén!

0519_ea

PRESKÚMAJTE ŽIVÉ SVETY
Cestujte medzi svetmi, preskúmajte jedinečné susedstva a objavujte zaujímavé podniky. Simíkovia tak môžu spoznať nových ľudí, rozšíriť si svoj spoločenský okruh, tráviť čas s kamarátmi v parku alebo hľadať a zbierať nové zábavné predmety.

0419_EA

HRAJTE SI SO ŽIVOTOM
Majte pod kontrolou zaujímavé a zábavné momenty v životoch svojich Simíkov, ktoré môžu vzísť z ich vzťahov alebo napríklad z kariéry. Vaše rozhodnutie ovplyvní ich životy od narodenia cez batoliacu fázu až po dospelosť. Rozvíjajte zručnosti svojich Simíkov a nechajte ich venovať sa novým koníčkom.

0319_ea

zdielaj na:

Video / Ukážka The Sims 4:

video na YouTube

Recenzie The Sims 4:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
V zásadě povedená záležitost nabízející několik výborných inovací a nápadů, funkční základní elementy hry, ale selhávající na příliš mnoha frontách zároveň. Mohla přijít pecka, dočkali jsme se příjemného nadprůměru.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťMafia Trilogy CZ (PS4) + DLC
Mafia Trilogy CZ (PS4) + DLC
54,99€
44,99€