GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Sims 4 + rozšírenie Psy a Mačky

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 The Sims 4 + rozšírenie Psy a Mačky
Kategória:simulácia života
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

POPIS The Sims 4 + rozšírenie Psy a Mačky:

BALENIE OBSAHUJE
- základnú hru The Sims 4
- rozšírenie Psi a Kočky

Prevezmite kontrolu: vytvárajte a ovládajte postavy vo virtuálnom svete, kde neplatia žiadne pravidlá. Dajte voľnosť svojej kreativite a vdýchnite každému Simíkovi jedinečný vzhľad i osobnosť a zariaďte im dokonalé bývania. Rozvíjajte vzťahy svojich Simíkov, pomôžte im s kariérou a preskúmajte nové svety.

VYTVORTE SI JEDINEČNÝCH SIMÍKOV
Vytvárajte kopu jedinečných Simíkov s rôznym vzhľadom, silnou osobnosťou a úplne novými emóciami. Vytvárajte svojich Simíkov pomocou nového prepracovaného nástroja Vytvoriť Simíka a potom im vyberte účes, štýl chôdze a oblečenia. Dajte ich životom zmysel a vyberte im vlastnosti a ašpirácie. Môžete tak ovplyvniť ich myseľ, telo i dušu.

Mačky, šteniatka alebo mačiatka. Na výber máte z veľkej škály plemien, ktorým môžete vdýchnuť osobnosť a priamo manipulovať s ich rysmi. Ľahko im upravujte srsť jedinečnými vzormi a vytvorte si miláčikov zo skutočného sveta, miláčikov, po ktorých ste vždy túžili, alebo ešte niečo speciálnejšie. Úplne prvýkrát môžete doladiť ich vzhľad výrazným oblečením a doplnkami.

Psy a Mačky majú svoju vlastnú hlavu a na základe každodenných interakcií si so Simíkmi vytvárajú špeciálny vzťah. Vaši Simíkovia sa o miláčikov môžu starať, trénovať ich a hrať sa s nimi hry, zatiaľ čo ich náprotivky prejavujú jedinečné a občas aj trochu zvláštne zvieracie správanie.

promo_0815_PC

VLASTNÁ KLINIKA
Postavte si veterinárnu kliniku, najmite vhodný personál a vybudujte si kariéru najlepšieho zvieracieho doktora v meste. Budete rozhodovať o každodenných prevádzkových záležitostiach: od služieb, ktoré budete ponúkať, až po ich cenu. Vaši Simíkovia môžu miláčikov diagnostikovať a liečiť. K slovu prídu naliehavé operácie aj likvidácie bĺch a ďalších neduhov jednoduchými liekmi.

EAjun15_pc

BRINDLETON BAY
Preskúmajte pobrežie Brindleton Bay, čo je nový svet, kde sa vaši Simíkovia a ich miláčikovia môžu usadiť a užívať si vonkajšie aktivity. Cvičte aportovanie, vydajte sa na prechádzku k majáku, zájdite do parku a postavte si prekážkovú dráhu alebo sa oboznámte s miestnymi Simíkmi, ktorí tiež milujú svojich miláčikov. Poobzerajte sa tiež po túlavých zvieratkách, ktoré si vaši Simíkovia môžu odviesť domov.

the sims 4

zdielaj na:

Video / Ukážka The Sims 4 + rozšírenie Psy a Mačky:

video na YouTube

video na YouTube

Súvisiace produkty
The Sims 4 (PS4)
The Sims 4 (PS4)
35,99€  
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťNBA 2K19 (PS4)
NBA 2K19 (PS4)
35,99€
25,99€