GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Surge

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 The Surge
Kategória:RPG
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:od 16 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:3ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS The Surge:

Hra The Surge predstavuje inovatívne bojové mechanizmy a originálny systém vývoja postavy založený na modulových vylepšeniach, ktorá získate v rámci napínavého a tuhého boja.

V silne dystopickej budúcnosti, kedy sa Zem chýli ku koncu, musí tí, ktorí zostávajú v preľudnených mestách pracovať, aby vôbec prežili, pretože sociálne programy sú nasýtené kvôli stárnúcej populácii a zhoršujúcemu sa životnému prostrediu. Pretože sa umelá inteligencia za tie roky neustále zlepšovala, množstvo pracovných pozícií je pre ľudstvo zbytočných, takže obyvatelia Zeme sa za pracou musia vydať na predmestie, kde pomocou exoskeletov zlepšujú svoju efektivitu. Svet hry The Surge ponúka veľmi temnú víziu budúcnosti, kde vývoj našej technológie, spoločnosti a nášho vzťahu k prostrediu, vedie k úpadku ľudskej civilizácie.

Hlavné rysy :

  • RPG zasadené v dystopickej budúcnosti, od tvorcov hry Lords of the Fallen
  • Prepracované brutálne bojové mechanizmy, kde sa každý chvat počíta
  • Jedinečný a vzrušujúci systém likvidácie nepriateľov a rozvoja postavy

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka The Surge:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie The Surge:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
A Walk in the Park je povedené rozšířené akčního RPG The Surge, odehrávající se ve zničeném zábavním parku. Hratelnost se sice nedočkala žádných zásadních změn, ale zbrusu nová lokace je pádným důvodem znovu navštívit tuto dystopickou vizi budoucnosti. Celé DLC lze bohužel dokončit v relativně krátké době.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Zdařilé akční RPG inspirované sérií Dark Souls, které se odehrává v blízké budoucnosti na zdevastované Zemi. Hra vyniká převážně pěkně ztvárněným sci-fi prostředím, neotřelým systémem vylepšování vlastního exoskeletu a možností odsekávat kusy brnění z nepřátel pro vlastní použití.
Recenzie na Gamesite »
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť