GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint CZ + darček kľúčenka + zložený A1 plagát

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint CZ
Kategória:akce 3D takticka
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Lokalizácia:české titulky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 52,99
Aktuálna cena : 22,99€

AKCIA :

Akčná cena je platná len do 11.04.2020 alebo do vypredania zásob.

POPIS Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint CZ:

K objednávke dostanete darček kľúčenku Ghost Recon Soldier.

Darček k objednávke kľúčenka Ghost Recon: Soldier
Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint je military strieľačka zasadená do nehostinného a rozsiahleho otvoreného sveta, ktorú môžete celú odohrať sami alebo v co-op režime až 4 hráčov. Hráči tu budú môcť preskúmať Aurou, záhadami prerastený ostrov, kde prebieha stret technicky najpokročilejších zariadení s divokou a ničím nezviazanou prírodou. Ostrov je domovom výrobcu dronov, technologického giganta SKELLY Technology. Auro padla do nesprávnych rúk a bol s ňou stratený všetok kontakt.

Hra vyžaduje trvalé internetové pripojenie.

ZA NEPRIATEĽSKOU LÍNIOU
Vlci, bývalá Americká vojenská jednotka Duchov zradila a prevzala vládu and ostrovom. Pod vedením bývalého brata v zbrani Plukovníka Cole D. Walkera, stvárneného Jonom Bernthalom, preprogramoval drony spoločnosti SKELLY na zabijácke stroje a neboja sa ich použiť bez ohľadu na počet mŕtvych. Nomad a Duchovia sú vyslaní na prieskumnú misiu, ale ich helikoptéry sú zostrelené. Zranení, bez podpory a ako lovná zver sa hráči ponoria do intenzívnych vojenských zážitkov počas bojov o prežitie, likvidácie jednotky Vlkov a získania vlády nad ostrovom aurou.

NOVÝ OBSAH A ENDGAME
Tom Clancys Ghost Recon Breakpoint zahŕňa plán post-launch podpory s pravidelnými aktualizáciami pridávajúcimi nový obsah. Nové príbehové linky, triedy a ďalšie bonusy budú sústavne pridávané a vôbec prvýkrát v Ghost Recon hre pribudne nový typ Endgame obsahu: Raidy.

tom clancys ghost recon breakpoint


zdielaj na:

Video / Ukážka Tom Clancys Ghost Recon: Breakpoint CZ:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťLEGO: Jurassic World (PS4)
LEGO: Jurassic World (PS4)
24,99€
16,99€