GameExpres.sk
  Prihlásenie

Track Lab VR

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Track Lab VR
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Track Lab VR:

Nasaďte si PlayStation VR a vstúpte do virtuálneho priestoru plného hudobného potenciálu. S exkluzívnou aplikáciou Track Lab pre PS VR môžete vo virtuálnom prostredí ľahko vytvárať nové rytmy presúvaním hudobných stavebných blokov.

  NAUČTE SA MIXOVAŤ
Vďaka intuitívnej a rozsiahlej sade nástrojov môžete mixovať dokonalé skladby zo všetkých hudobných žánrov - od techna cez hip-hop až po rock. Žiadna hudobná príprava nie je potrebná, ak ale napriek tomu budete na začiatku potrebovať pomoc, režim Evolver vás naučí vzory a hudobné konštrukcie riešením rébusov v rôznych hudobných žánroch.

INTUITÍVNE HRANIE
Tvorba vlastných hitoviek je jednoduchá vďaka neporaziteľnej kombinácii PS VR a pohybových ovládačov PlayStation Move. Po virtuálnom prostredí sa rozhliadate jednoduchým otáčaním hlavy a stlačením tlačidiel T na pohybových ovládačoch PlayStation Move zdvíhate a umiestňujete vybrané hudobné stavebné bloky. Ešte nikdy nebolo vylepšovanie a prehliadanie časovej osi rytmu tak intuitívne ako vďaka tomuto virtuálnemu hudobnému laboratóriu.

zdielaj na:

Video / Ukážka Track Lab VR:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť