GameExpres.sk
  Prihlásenie

Two Point Hospital - JUMBO Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Two Point Hospital - JUMBO Edition
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 36,99€

POPIS Two Point Hospital - JUMBO Edition:

JUMBO EDITION OBSAHUJE
- základnú hru Two Point Hospital
- štyri veľké rozšírenia do hry
- dva balíky predmetov

Navrhnite a postavte si svoju vlastnú nemocnicu! Predstavujeme management simulátor Two Point Hospital, ktorý Vám umožní okúsiť prácu riaditeľa nemocnice na vlastnej koži. Optimalizujte dizajn nemocnice, aby ste navýšili tok pacientov a peňazí, stavajte chodby, izby a čakárne podľa svojich predstáv. Rozšírte svoju nemocnicu do niekoľkých budov a získajte tak ešte viac pacientov. Umiestňujte dekoratívne a funkčné predmety okolo nemocnice pre zvýšenie prestíže, pobavenie pacientov a zabezpečenie ich pohody.

NEOBVYKLÉ CHOROBY
V Two Point Hospital na Vás čaká rozmanitá škála najrôznejších chorôb, pričom nechýba ani hotové raritné ochorenie, s ktorými si budete musieť poradiť vždy za využitia konkrétneho liečebného postupu. Diagnostikujte choroby, stavajte tie správne miestnosti a najímajte správny personál, aby ste sa s nimi vysporiadali čo najlepšie a predišli tak pandémii. Následne robte výskum a zavádzajte vylepšené liečebné postupy.

Two Point Hospital (PS4)

BUDUJTE SVOJU NEMOCNICU
Potom, čo postavíte a rozbehnete svoju prvú nemocnicu, budete pripravení sa vrhnúť na väčšiu výzvu v podobe väčšieho, lepšieho a viac prosperujúceho zariadenia. Zakúpte nové stroje, najmite viac kvalifikovaného personálu, zvelebujte areál nemocnice a zrýchlite tak svoj zárobok. Investujte do vzdelávania svojich zamestnancov, čím zvýšite efektivitu ich práce.

budovatelská strategie


JUMBO ZÁŽITOK
Vďaka Jumbo Edition a prídavkoch v nej obsiahnutých vás celkom čaká 27 nemocníc, 189 chorôb a nepreberné množstvo vybavenia, ktoré si môžete do svojich nemocníc zaobstarať. V rámci jednotlivých rozšírení sa môžete tešiť na nové oblasti s novými špecifickými výzvami.

zdielaj na:

Video / Ukážka Two Point Hospital - JUMBO Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťThe Order 1886 (PS4)
The Order 1886 (PS4)
29,99€
17,99€