GameExpres.sk
  Prihlásenie

Until Dawn

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Until Dawn
Kategória:adventúra
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 17,99€

POPIS Until Dawn:

Keď nefunkčná lanovka uväzní 8 mladých ľudí v horskej chate, ešte netušia, v akej nebezpečnej situácii sa ocitli. Ďalšie zlovestné udalosti im však čoskoro prezradia, že na mieste nie sú sami.

Until Dawn je hororová filmová adventúra plná rozhodnutí, ktorá ovplyvňuje osudy 8 výletníkov. Čaká vás desivá noc, počas ktorej sa môže každý z ôsmich ľudí zachrániť, alebo môžu na mieste do jedného zomrieť.
Banálne rozhodnutia i náročné morálne dilemy ovplyvňujú vývoj udalostí a vďaka inovatívnemu rozhraniu Butterfly-effect môžu hráči v tisícoch možných ciest jednoducho kráčať príbehom, ktorý sami svojimi voľbami vyberú.

Hra Until Dawn vychádza v roku 2015 exkluzívne na platforme PlayStation 4. Možnosti tejto konzoly a Killzone: Shadowfall enginu s vylepšenými vlastnosťami svetla/tieňov a kamery umožňujú verné stvárnenie prostredia, v ktorom herci na čele s Hayden Panettiere (Heroes, Nashville) rozohrávajú svoje filmové predstavenie.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation 4

Video / Ukážka Until Dawn:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Until Dawn:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
I přes několik málo neduhů hry, kterým jednoznačně vévodí často extrémně stupidní dialogy, je Until Dawn hrou s netradičním herním zážitkem, který i přes zmíněné chyby lze jednoznačně doporučit. Po dlouhé době mám navíc chuť rozehrát hru znova ihned po prvním dohrání a to je situace, která se často neopakuje.
Recenzie na gamesite.sk »
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť