GameExpres.sk
  Prihlásenie

Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition
Kategória:rpg tahy
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 59,99€

Cena a dátum sú zatiaľ predbežné a môžu sa zmeniť!
POPIS Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition:

LAUNCH EDITION OBSAHUJE
- hru Valkyria Chronicles 4
- exkluzívne samolepky s motívom Ragnaroka, roztomilého zdravotníckeho psa

Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition

Dej hry Valkyria Chronicles 4 sa odohráva v rovnakom časovom období ako pôvodná Valkyria Chronicles, ale zameriava sa na úplne nové hlavné postavy zo Squad E. Veliteľ Claude Wallace a jeho priatelia z detstva sa vydávajú na cestu boja za slobodu v tejto zúfalej vojne, ale medzi nimi a víťazstvom stoja nepretržité ukrutné mrazy, hordy imperiálnych vojakov a božské sily Valkyrie.

PRÍBEH Z ČIAS VOJNY
Dej hry Valkyria Chronicles 4 sa odohráva v rovnakom časovom období ako pôvodná Valkyria Chronicles, ale zameriava sa na úplne nové hlavné postavy. Hráči prevezmú kontrolu nad mladým kapitánom menom Claude Wallace, ďalej potom nad odborníkom na ťažké zbrane Riley Millerom a horkokrvníkom menom Darcsen Raz a ďalšími postavami. Spoločne budú čeliť bolestnej realite vojny.

0319_cenega_sega

NOVÁ GENERÁCIA
Z časti ťahová stratégia, z časti RPG a real-time strieľačka z pohľadu 3 osoby sa vracia na Vaše zariadenie. Medzi nové prvky Valkyria Chronicles 4 sa radí explozívna nová trieda Grenadier, niekoľko nových podporných možností obrany a útoku a viac. Tešiť sa tiež môžete na možnosť bojovať s imperiálnou hrozbou s viacerými jednotkami na väčších mapách ako kedykoľvek predtým.

sega

CANVAS ESTETIKA
Jedinečný vizuálny štýl, ktorý preslávil sériu Valkyria Chronicles, je späť a prepracovaný pre najnovšiu generáciu. Grafický engine CANVAS zhotovený ako akvarel, mieša vizuálne elementy reality s predstavivosťou a vytvára tak expresívny svet naplnený farbistými emóciami. Sledujte cestu SQUAD E plynúcu ako interaktívna maľba. Hitoshi Sakimoto, skladateľ hudby z pôvodnej série Valkyria Chronicles, sa vracia a prináša tak do hry jedinečnú atmosféru.

valkyria chronicles 4

zdielaj na:

Video / Ukážka Valkyria Chronicles 4 - Launch Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť