GameExpres.sk
  Prihlásenie

V-Rally 4

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 V-Rally 4
Kategória:simulator auta
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 54,99€

POPIS V-Rally 4:

Legendárne V-Rally sa po takmer 14 rokoch vracia! Užite si extrémny zážitok a staňte sa expertom v náročnej simulácii. Vrhnite sa na výzvy v podobe rallye, Rallycross, driftov, bugín aj jazdy do kopca a vydajte sa na veľkolepú výpravu naprieč všetkými kontinentmi.

RÝCHLOSŤ, ADRENALÍN A RÝCHLE REFLEXY
Ovládnite nebezpečné cesty, nehostinné podmienky a prostredie, neustále sa snažte o čo najvyššiu rýchlosť a užite si adrenalín, ktorý vám zrýchli reflexy. Za volantom tých najlegendárnejších offroadových vozidiel v každej kategórii vyjdite na tie najťažšie trasy v úchvatnom okolí.

V-Rally 4

NUDIŤ SA NEBUDETE
V rôznych módoch v sebe nechajte prebudiť jazdca. V Rallye od Kene po park Sequoia dominujte na tých najnáročnejších tratiach v často extrémnych podmienkach za volantom moderných i historických vozidiel. Vo V-Rally Crosse sa dočkáte napínavých pretekov pre 8 jazdcov v teréne aj na asfalte. A to nie je všetko, dočkáte sa aj presného driftovania v Extreme-Khana, expertom na jazdu v kopcovitej krajine v režime Buggy a zasadnete za volant silných monštier v režime Hillclimb.

3499550366310

BOHATÁ GARÁŽ
Cez 50 modelov áut, vrátane najslávnejších kúskov na poli rallye a extrémnych motorových športov, ktoré si môžete vyskúšať, zbierať, vylepšovať, upravovať a predovšetkým s nimi vynikať! Hru vyvinulo štúdio Kylotonn Racing Games, ktoré sa špecializuje na závodné simulátory. V-Rally 4 obsahuje všetky najnovšie fyzikálne a grafické vymoženosti KT Engine. V-Rally 4 navyše obsahuje režim kariéry a inovatívny online režim, ktorý úplne pretvorí váš zážitok aj postup hrou.

vrally 4

zdielaj na:

Video / Ukážka V-Rally 4:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťLEGO: Movie Videogame (PS4)
LEGO: Movie Videogame (PS4)
29,99€
20,50€