GameExpres.sk
  Prihlásenie

Wolfenstein: The New Order + The Old Blood

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Wolfenstein: The New Order + The Old Blood
Kategória:akcia fps nacisti
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 27,99
Aktuálna cena : 21,99€

Výhodné balenie hry Wolfenstein: The New Order a datadisku Wolfenstein: The Old Blood.
POPIS Wolfenstein: The New Order + The Old Blood:

B.J. Blazkowicz sa vracia v hre Wolfenstein: The New Order, aby ukázal nacistom, ako vyzerá naozajstná prehra. Mnohí z vás iste čakajú zasadenie do druhej svetovej vojny, ale vývojári zo štúdia MachinaGames, ktorí majú tento diel na starosť, sa rozhodli ho úplne prekopať. Dej sa nám posunie do obdobia šesťdesiatych rokov, kedy nacisti druhú svetovú vojnu vyhrali a podarilo sa im ovládnuť svet. Hlavný hrdina sa spamätáva z prehry Spojencov a zároveň trpí amnéziou, alebo že by sa snažil aj sám zabudnúť? Pripravte sa na boj aký tu nebol, nacisti disponujú modernými zbraňami, veľkou silou a nič im nestačí, niekto jednoducho musí povedať "dosť" a nikto iný, než B.J. Blazkowicz sa nenájde. Vojna je späť!

THE OLD BLOOD
Samostatne spustiteľný datadisk pre skvelú strieľačku Wolfenstein: The New Order. Dejom aj prostredím sa vracia na starý dobrý hrad Wolfenstein z prvých dvoch dielov. Píše sa rok 1946 a nacisti majú víťazstvo v 2. svetovej vojne na dosah. V snahe nakloniť misky váh v prospech Spojencov sa B. J. Blazkowicz vydáva na dych berúcu dvojdielnu výpravu do srdca Bavorska.

NA DVE ČASTI
V prvej časti Wolfenstein: The Old Blood Rudi Jäger and the Den of Wolves čaká B. J. Blazkowicza stret so šialeným väzenským dozorcom, ku ktorému dôjde počas jeho vlámania sa do hradu Wolfenstein, kde sa pokúsi ukradnúť súradnice komplexu generála Deathsheada. V druhej časti The Dark Secrets of Helga Von Schabbs zavedie nášho hrdinu pátranie po súradniciach do Wulfburgu, kde posadnutý nacistický archeológ vykopáva nebezpečné artefakty, ktoré môžu na svet vypustiť prastaré temné sily.

zdielaj na:

Video / Ukážka Wolfenstein: The New Order + The Old Blood:

video na YouTube

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťEA Sports UFC 3 (PS4)
EA Sports UFC 3 (PS4)
44,99€
32,99€