GameExpres.sk
  Prihlásenie

Yakuza Kiwami 2 PROMO BAZÁR

hra pre Playstation 4
hra pre Playstation 4 Yakuza Kiwami 2 PROMO BAZÁR
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Yakuza Kiwami 2 PROMO BAZÁR:

Yakuza Kiwami 2 je prerábkou pôvodnej hry Yakuza 2 a prináša jeden z najobľúbenejších príbehov v histórii série, teraz v HD kvalite a pre konzolu PlayStation 4.

HROZIACA VOJNA
Jeden rok po incidente s 10 miliardami jenov začína Kazuma Kiryu budovať pokojný život s dievčaťom menom Haruka Sawamura. Pokojný život mu ale nedoprajú - nedávna vražda hrozí prepuknutím vojny medzi klanom Tojo a alianciou Omi.

jakůza

LEN JEDEN DRAK
Kiryu, zvaný Dragon of Dojima, sa musí vydať na cestu do mesta Sotenbori nachádzajúce sa v prefektúre Osaka a pokúsiť sa vyjednať mier medzi súperiacimi klanmi. Ryuji Goda, známy ako Dragon of Kansai, sa ale nezastaví pred ničím, aby sa mu podarilo rozpútať vojnu. V tomto svete môže byť len jeden Drak ...

yakuza

DRACI PATRIA NA DRAGON ENGINE
Yakuza Kiwami 2 je prerozprávaním pôvodnej hry Yakuza 2 v Dragon Engine, ktorý bol použitý k vývoju Yakuza 6: The Song of Life. S obrovskou starostlivosťou bolo tiež zaobchádzané so scenárom a jeho prekladom do angličtiny, keď cieľom bola verná reprezentácia originálnych japonských dialógov a prenesenie tej správnej atmosféry série Yakuza.

jakuza

zdielaj na:

Video / Ukážka Yakuza Kiwami 2 PROMO BAZÁR:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť