GameExpres.sk
  Prihlásenie

Demons Souls + darček You Die vreckovky + DLC

hra pre Playstation 5
hra pre Playstation 5 Demons Souls
Jazyk:anglicky
Skladom:10ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 79,99€

AKCIA : DLC bonus k predobjednávke

DLC bonus k predobjednávke

POPIS Demons Souls:

Bluepoint Games prinášajú remake PlayStation klasiky Demons SoulsTM. Od základov kompletne prepracovaný a majstrovsky vylepšený remake predstavuje hrôzy temnej fantasy krajiny plnej hmly celej novej generácii hráčov. Tí, ktorí už skôr čelili jej skúškam a trápeniu, môžu znovu vyzvať temnotu v ohromujúcej vizuálnej kvalite a v neuveriteľnom výkone.

OSLOBODENÝ DÉMON
Kráľ Allant, dvanásty kráľ Boletarie, sa na svojej výprave za mocou spojí s prastarými dušami, a prebudí tak démona z počiatku vekov, The Old One. S vyvolaním The Old One sa po zemi prehnala bezfarebná hmla, čo oslobodila desivé stvorenia, ktoré túžili po ľudských dušiach. Tí, ktorí im svoje duše odhalili, stratili rozum. Zostala im len túžba zaútočiť na tých, ktorým rozum zostal.

Demon's Souls
ZA HMLU
Teraz je Boletaria odrezaná od vonkajšieho sveta a rytieri, ktorí sa odvážia preniknúť hlbokou hmlou, aby krajinu oslobodili od jej nepríjemnej situácie, už nikdy nikto neuvidí. Ako osamelý bojovník, ktorý sa postaví zhubnej hmle, musíte čeliť tým najväčším výzvam, aby ste získal titul "Premožiteľ démonov" a poslal The Old One späť tam, kam patrí.

demons souls
ZAČIATOK CESTY
Zažite pôvodnú brutálnu výzvu, od základov kompletne prepracovanú. To všetko v ohromujúcej obrazovej kvalite s vylepšeným výkonom, to je svet Boletaria, aký ste ešte nikdy nevideli.

soulslike
PREMOŽITEĽ DÉMONOV
Vydajte sa do severného kráľovstva Boletaria - kedysi prosperujúcej krajiny rytierov, teraz sužovanej nevýslovnými tvormi a dravými démonmi. Zoznámte sa s tajomnými postavami, ktoré okolitý svet zmenil na nepoznanie, a odhaľte znepokojujúci príbeh Demons Souls.

souls like
ČARODEJNÍCTVO A VOJNA
Zdokonaľujte svoje bojové zručnosti. Spoznajte, kedy sa máte posunúť vpred a kedy počkať, až príde váš čas, pretože pri každom zmeškanom švihu a neopatrnej chybe riskujete stratu tých duší, ktoré ste tak tvrdo pozbierali. Odmena za zabitie najsilnejších nepriateľov je obrovská a smrť neznamená koniec - je to len ďalší stav bytia.

you died
PVP SÚBOJE
S online inváziami sa zvyšuje nebezpečenstvo vášej úlohy. Alebo spoločne s ostatnými zvolajte spojencov, ktorí vám pomôžu v boji proti démonom.


Všetky dôležité informácie zo sveta PlayStation 5 nájdete na oficiálnej stránke.

zdielaj na:

Video / Ukážka Demons Souls:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťWRC 9 (PS5)
WRC 9 (PS5)
???