GameExpres.sk
  Prihlásenie

Final Fantasy VII Remake Intergrade

hra pre Playstation 5
hra pre Playstation 5 Final Fantasy VII Remake Intergrade
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 67,99€

POPIS Final Fantasy VII Remake Intergrade:

Final Fantasy VII Remake Integrado je vylepšenou a rozšírenou verziou pôvodného remaku pre konzolu PlayStation 5.
Súčasťou je zbrusu nová epizóda v hlavnej úlohe s Yuffie predstavujúce novú príbehovú linku.
Úpravy sa dočakla aj hrateľnosť na základe pripomienok hráčov. Vylepšenie je aj po technickej stránke, ako vizuálne, tak napríklad využitím schopností ovládača DualSense.

Final Fantasy VII Remake predstavuje kompletne prepracovanú verziu originálnej ikonické hry, ktorá utvárala žáner RPG. Hra rozpráva príbeh sveta ovládaného energetickou spoločnosťou Shinra Electric Power Company. V rozrastajúcom sa meste Midgar vzniká organizácia s názvom Avalanche, aby sa postavila na odpor korporácii Shinra. Cloud Strife, bývalý člen elitných jednotiek spoločnosti Shinra, sa rozhodne zmeniť strany a ponúkne pomocnú ruku organizácii Avalanche, bez toho aby si bol vedomý epických následkov svojho rozhodnutia.


NOVÝ SUBOJOVÝ SYSTÉM
Final
Remake ponúkne okrem epického príbehu a nezabudnuteľných postáv tiež hybridný bojový systém, ktorý spája akciu v reálnom čase so strategickými prvkami založenými na príkazoch v boji, nové herné prvky, modernú grafiku a ozvučenie a mnoho ďalšieho.

Final Fantasy VII Remake Integrade


NOVÁ EPIZÓDA
Nová epizóda s Yuffie v hlavnej úlohe je zbrusu novým dobrodružstvom vo svete Final Fantasy VII. Hrať môžete za Yuffie Kisaragi pri infiltrácií Midgar a nájdenie Avalanche HQ. V príbehu sa objaví niekoľko nových postáv a zároveň sa môžete tešiť na rozšírenie hrateľnosti. Získajte tak nový pohľad na príbeh Final Fantasy VII Remake.

finální fantasie
VYLEPŠENIE PRE NOVÚ GENERÁCIU
Mesto Midgar nebolo nikdy krajšie. Integrado prináša nové textúry, nasvietenie aj pozadia. Hráči si môžu vybrať medzi dvoma módami, kedy "Graphics Mode" uprednostňuje krásne 4k rozlíšenie, zatiaľ čo "Performance Mode" dáva prednosť hladkým 60 FPS. Nový je tiež "Photo Mode" umožňujúci zachytiť krásne momenty v hre. Využitia sa dočkal DualSense ovládač a jeho haptická odozva, ktorú spoznáte hlavne pri súbojoch.

ff vii remake

zdielaj na:

Video / Ukážka Final Fantasy VII Remake Intergrade:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť