GameExpres.sk
  Prihlásenie

Ratchet & Clank: Rift Apart CZ + darček tričko + DLC

hra pre Playstation 5
hra pre Playstation 5 Ratchet & Clank: Rift Apart CZ
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky
Skladom:20ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 79,99€

AKCIA :

V objednávke poznačte veľkosť trička do poznámky.
Veľkosti sú: S, M, L, XL, a 2XL.

POPIS Ratchet & Clank: Rift Apart CZ:

Preskáčte sa s Ratchetom a Clankom kopou dimenzií a pomôžte im chytiť zlého cisára z inej reality. Skáčte neskutočnou rýchlosťou medzi akciou nabitými svetmi a ešte ďalej. Užasnite nad ich strhujúcim vizuálnym spracovaním i dostupným šialeným arzenálom a nechajte sa ohromiť intergalaktickým dobrodružstvom, ktoré sa rúti na konzolu PS5.

NAPRIEČ DIMENZIAMI
Zlý robotický cisár dobýva medzidimenzionálne svety a Ratchetova a Clanková dimenzia je ďalšia na rade. Oprášte nehorázne predimenzované zbrane obľúbenej dvojky a nastavte dimenzionálnemu kolapsu stopku skôr, než bude neskoro. Prestrieľajte sa domov s pomocou arzenálu výbušných zbraní, medzi ktorými nechýba rýchlopalná pištoľ, zastrihávací rozprašovač či tresbomba. Vznášajte sa nad mestskými scenériami, skočte plnou rýchlosťou do súbojov a preháňajte sa dimenziami s využitím nových vecičiek popierajúcich fyzikálne zákony.

Ratchet & Clank: Rift Apart

NOVÉ TECHNIKY
Spojte obľúbenú dvojku hrdinov s plejádou známych spojencov i nových tvárí - medzi ktorými nechýba zbrusu nová bojovníčka lombaxského odboja, ktorá je plne odhodlaná urobiť s robotickou hrozbou rýchly proces. Čaká vás hra v úlohe Ratcheta aj nová tajomná lombaxská bojovníčka z inej dimenzie. Objavte Clankovy zbrusu nové interdimenzionálne techniky.

ratchet a clank

SKVELÉ SPRACOVANIE
Vychutnajte si vizuálne oslnivé dobrodružstvo naprieč dimenziami poháňané ohromujúcou rýchlosťou a podmanivými možnosťami konzoly PlayStation 5. V hre vytvorenej od samotných základov renomovaným štúdiom Insomniac Games vám vďaka bezdrôtovému ovládaču DualSense ožije akčná podívaná v rukách úplne bezkonkurenčným spôsobom.

clank a ratchet

EXOTIKA
Okúste na vlastnej koži intergalaktickú rošádu dimenzionálnych trhlín, ktoré vzájomne kombinujú nové herné svety. Preháňajte sa naprieč bojiskami a využite pri riešení zapeklitých rébusov roztiahnutých naprieč dimenziami nadobudnutých výhod k oprave priestorových trhlín. Navštívte doteraz neobjavené planéty a pozrite si alternatívne verzie starých obľúbených dimenzií, ktoré môžu teraz vďaka výkonu konzoly PlayStation 5 ožiť exotickou faunou a flórou v plnej kráse.

clank and ratchet

zdielaj na:

Video / Ukážka Ratchet & Clank: Rift Apart CZ:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťThe Pathless (PS5)
The Pathless (PS5)
42,99€
34,59€