GameExpres.sk
  Prihlásenie

Returnal + darček tričko + DLC - 2 kostýmy - predobjednávka

hra pre Playstation 5
hra pre Playstation 5 Returnal
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
30.04.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 79,99€

AKCIA :

V objednávke poznačte veľkosť trička do poznámky.
Veľkosti sú: S, M, L, XL a 2XL.

POPIS Returnal:

Narušte pravidelný cyklus chaosu na neustále sa meniacej mimozemskej planéte v novej akčnej roguelike strieľačke. Spájajte čriepky hrdinkiných spomienok a pomôžte jej s hľadaním odpovedí v cudzom prostredí. Zbierajte emzácké technológie a zaistite si do ďalších cyklov stále lepšie schopnosti.

NASTOLTE PORIADOK NA CUDZEJ PLANÉTE
Po núdzovom pristátí na zvláštneJ planéte sa musí Selene vydať na cestu za slobodou skrz nehostinnú krajinu prastarej civilizácie. V úplnej izolácii a osamote musia zubami nechtami bojovať o prežitie. Znovu a znovu sa jej to nedarí - a tak je nútená s každou svojou smrťou svoj boj opakovať.

Returnal

ZAKAŽDÝM INÝ ZÁŽITOK
Počas neúnavnej hry s roguelike prvkami objavíte, že okrem planéty sa s každým novým cyklom menia aj predmety, ktoré máte k dispozícii. Každá nová slučka vás konfrontuje s novými kombináciami, ktoré vás postavia na hranici vašich možností, aj novými súbojmi, ktoré preveria vaše schopnosti strategického uvažovania.

returnal

STRHUJÚCÍ PRIESKUM PLANÉTY
Temná krása rozpadajúceho sa sveta všade okolo vás je nabitý výbušnými prekvapeniami a oživená strhujúcimi vizuálnymi efektmi. Od riskantných prestreliek s guľkami lietajúcimi všade okolo, cez hrozivé zvraty, po prieskum neúprosných prostredia. Čaká vás dobrodružstvo plné preskúmavaní, objavovanie i súbojov, počas ktorého narazíte na tajomstvo na každom kroku.

zdielaj na:

Video / Ukážka Returnal:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťJust Dance 2021 (PS5)
Just Dance 2021 (PS5)
49,99€
29,99€