GameExpres.sk
  Prihlásenie

Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea

Hra pre PS Vita
Hra pre PS Vita Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea
Kategória:RPG
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:od 16 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 36,99€

Ide o vylepšenú edíciu hry, ktorá vyšla pôvodne na PS3. Obsahuje nové epizódy, bossov, obleky a všetky vydané DLC rozšírenia.
POPIS Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea:

Vyberte si, či budete hrať za odmeranú a sústredenú Shallisteru, alebo za ambicióznu a energickú Shallotte. Aj keď majú odlišný vzhľad i mentalitu, obidve majú zhodnú prezývku "Shallie". Shallistera je dcérou klanového vodcu, ktorá sa vydáva na výpravu za vyriešením problémov, ktoré postihli jej domovinu. Shallotte sa pre zmenu snaží presláviť na poli alchýmie. Skúste príbeh z pohľadu oboch dievčat v tejto hre, ktorá zahŕňa množstvo odbočiek a rôznych zakončení pre každú z nich.

Ďalšie pokračovanie japonského RPG z rady Atelier, v ktorom máte možnosť hrať hneď za dve alchymistky. Hra opäť ponúka klasické možnosti alchymistických hier, ktoré spočívajú v príprave, zbieraní ingrediencií, vyrábaní predmetov a ich používaniu v súbojoch. Chýbať samozrejme nebude ani systém vylepšovania postavy.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation Vita

Video / Ukážka Atelier Shallie: Alchemists of the Dusk Sea:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť