GameExpres.sk
  Prihlásenie

GOD WARS: Future Past

Hra pre PS Vita
Hra pre PS Vita GOD WARS: Future Past
Kategória:RPG
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 35,99€

POPIS GOD WARS: Future Past:

Taktické RPG ukazuje konflikty národov a vzostup mladých vodcov starovekého Japonska. Hlavnú úlohu tu zohrávajú tri národy: vodné krajiny národa Hyuuga, lesné krajiny národa Fuji a železné krajiny národa Izumo. Hra je zmesou japonského folklóru a rozprávok v nádhernom anime štýle.

TRADIČNÁ JAPONSKÁ KULTÚRA
Celkový vzhľad hry je inšpirovaný tradičnou japonskou maľbou atramentom a rezbárskym umením. Príbeh hry čerpá z bohatých tradícií Japonska a ponúka vám aspoň malé sústo. Prostredníctvom úchvatných rozprávačov a rečníkov spoznáte malý zázrak v podobe zaujímavého príbehu a obrovského množstva tunajších bohů.

KLASICKÁ ŤAHOVÁ HRATEĽNOSŤ
Na výber budete mať z viac než 30 rôznych povolaní, 250 zbraní a 400 schopností. Hra využíva klasický kolový bojový systém. Budete si môcť prispôsobiť svoje povolanie a schopnosti, vytvoriť si vlastnú skupinu a zvoliť vďaka tomu vhodnú stratégiu pre boj. Proti vám bude stáť množstvo bohov a nadprirodzených bytostí.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Sony PlayStation Vita + pamäťová karta

Video / Ukážka GOD WARS: Future Past:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť