GameExpres.sk
  Prihlásenie

Alien: Isolation (Nostromo Edition)

Hra pre Xbox 360
Hra pre Xbox 360 Alien: Isolation (Nostromo Edition)
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Alien: Isolation (Nostromo Edition):

Spoznajte skutočný význam slova strach v Alien: Isolation, hre žánri "survival horror" zasadenej do atmosféry neutíchajúcej hrôzy a smrteľného nebezpečenstva. 15. rokov po udalostiach z filmu Votrelec sa Amanda, dcéra Ellen Ripleyovej, vydáva zistiť pravdu o zmiznutí svojej matky, a tým začína jej vlastný zúfalý boj o prežitie.

V úlohe Amandy sa budete pohybovať v neuveriteľne nepriateľskom svete, obklopení zúfalými a spanikárenými ľuďmi a ohrozovaní nepredvídateľným a nemilosrdným votrelcom.

Bez špeciálnej výbavy či prípravy musíte hľadať improvizované riešenia najrôznejších situácií, používať svoj dôvtip a okolité predmety a zariadenia. Nielen preto, aby ste vo svojej misii uspeli, ale aby ste vôbec zostali nažive.

Nostromo Edition obsahuje:
- DLC Crew Expendables - v ktorom môžete hrať za jedného z troch členov posádky, ktorí prežili, len pár okamihov po Brettovej smrti v čeľustiach príšery. Ako Ellen Ripleyová, Dallas a Parker môžete preskúmať Nostromo, od obytnej paluby, až po strojovňu a spoločným úsilím za pomoci Lambertovej a Asha vylákať votrelcov do pretlakovej komory.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft Xbox360

Video / Ukážka Alien: Isolation (Nostromo Edition):

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Alien: Isolation (Nostromo Edition):

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Jestli mě Alien: Isolation potěšil? No, že se ptáte. A co člověka, který navíc holduje hororům a s vetřeleckým univerzem ještě do styku nepřišel? Potěší i toho? Ne, pro něj je nový videoherní Vetřelec hrou roku a povinnost.
TOVAR SKLADOM
zobraziť