GameExpres.sk
  Prihlásenie

Call of Duty: Advanced Warfare

Hra pre Xbox 360
Hra pre Xbox 360 Call of Duty: Advanced Warfare
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Call of Duty: Advanced Warfare:

Call of Duty: Advanced Warfare sa odohráva v blízkej budúcnosti, v ktorej vojaci maximálne využívajú technologické vymoženosti, či už v zbraniach alebo v taktike boja. Väčšina krajín už nemá vlastnú armádu a bezpečnosť rieši pomocou súkromých vojenských korporácií. Jonathan Irons je zakladateľ a prezident najväčšej vojenskej korporácie na svete - ATLAS Corporation, ktorá je v pozadí celého príbehu. Moc a peniaze podľa neho môžu zmeniť čokoľvek.

Vojaci v budúcnosti sú vybavení výkonným exoskeletom (brnením) EVOLVE, ktoré vylepšuje vojaka vo všetkých aspektoch boja, zvyšuje ich odolnosť, silu a eliminuje potrebu špecializácie vojakov (známu z predošlých častí Call of Duty).
Tento mechanizmus nielen že hráča informuje o dianí na bojisku, ale umožní využívať superskoky, uchytenie tam, kde by to normálne nebolo možné, maskovanie a vďaka biomechanike tiež neskutočnú silu, vytrvalosť a rýchlosť.

Hru vyvíjalo štúdio Sledgehammer Games (podieľali sa napr. na vývoji Modern Warfare 3) už od doby, kedy boli známe možnosti nových herných konzol. Hra vás pošle na bojisko v budúcnosti, kde budete využívať najmodernejšiu bojovú techniku a taktické prvky. Príbehom vás bude sprevádzať herec Kevin Spacey, ktorý si zahrá úlohu Jonathana Ironsa.
Call of Duty: Advanced Warfare prenáša hráča na bitevní pole budúcnosti, kde budete môcť využiť nové Hi-Tech zbrane a schopnosti. Vyzbroja vás novými vozidlami, vznášadlami a dronmi. Hráči si tiež môžu vybrať medzi klasickou muníciou a energetickými zbraňami. Exoskeleton poskytuje obrovské zvýšenie sily a bezprecedentnú taktickú slobodu.

*Hra vyžaduje inštaláciu (4 GB) na pevný disk. Inštaláciu je možné prípadne vykonať tiež na externú flash USB jednotku (naformátovanú pre použitie s X360).

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft Xbox 360

Video / Ukážka Call of Duty: Advanced Warfare:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Call of Duty: Advanced Warfare:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Tak jako každý rok, i letos přišlo Call of Duty s krátkým, ale našlapaným singleplayerem. Novinky na bojišti potěší, příběh víceméně také, takže pokud jste CoD pozitivní, hurá do toho!
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Sledgehammer Games se jejich první Call of Duty povedlo. Jde rozhodně o jeden z těch lepších dílů této známé série.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Tento ročník COD rozhodně stojí za vyzkoušení, jeden z nejlepších dílů za poslední léta, bohužel vývojáři trochu nevyužili potenciál. Hollywoodská prezentace je to ale dobrá.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť