GameExpres.sk
  Prihlásenie

FIFA 13 CZ

Hra pre Xbox 360
Hra pre Xbox 360 FIFA 13 CZ
Kategória:sport
Lokalizácia:české titulky a dabing
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS FIFA 13 CZ:

Ďalší ročník slávnej FIFY sa mení v skutočnú futbalovú sociálnu sieť, ktorá užívateľom prináša nové výzvy, odmeny a možnosti interakcie s miliónmi ostatných hráčov a priateľov.

Všetko, čo teraz vo FIFA 13 – sami, či proti priateľom – dokážete, je sledované a hodnotené. Počíta sa každý zápas po celú dobu trvania sezóny a za dosiahnuté úspechy vás čakajú odmeny. Z katalógu si za obdržané Football Club Credits budete môcť odomykať dresy, špeciálne oslavy, vylepšené vlastnosti virtuálneho profíka, kredity pre superskauta v režime kariéry, bonusy mincí pre FIFA 13 Ultimate Team a extra zápasy pre režim Sezóny 1 na 1. Navyše si môžete vylepšovať vlastný status v obrovskej online FIFA komunite so stovkou úrovní.

Do služby EA SPORTS Football Club si hráči FIFA 12 budú môcť preniesť dosiahnutú úroveň i skúsenostné body tak, aby novú sezónu mohli odštartovať rovnako dobre, ako ju skončili. Rovnako obdržia špeciálny bonus v novom katalógu služby EA SPORTS Football Club.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft Xbox 360

Video / Ukážka FIFA 13 CZ:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie FIFA 13 CZ:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Kluci z EA Sports to opět dokázali. FIFA 13 na první pohled nepředstavuje nijak výrazný krok kupředu, jakmile se však zavrtáte hlouběji, začnete odhalovat přidané prvky a novinky, které z letošního ročníku dělají zábavný, autentický, nepředvídatelný a akční fotbal. Tedy to, co tak milujeme ve skutečnosti.
Recenzie na gamesite.sk » (85%)
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.