GameExpres.sk
  Prihlásenie

LEGO: Marvel Avengers

Hra pre Xbox 360
Hra pre Xbox 360 LEGO: Marvel Avengers
Kategória:akčná adventúra
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 19,99€

POPIS LEGO: Marvel Avengers:

LEGO Marvel Avengers nadväzuje na filmový hit Avengers: Age of Ultron a objavia sa v ňom najväčší hrdinovia sveta, vrátane Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuveriteľného Hulka, Black Widow a Hawkeyea, s ktorými budete čeliť desivému nebezpečenstvu.

ZABRÁŇTE SKAZE
V stávke je osud celej planéty. Povstane zlý Ultron a len hrdinovia Avengers mu môžu zabrániť v uskutočnení diabolských plánov. Nové krehké spojenectvá a nečakané zvraty sú zárukou vzrušujúceho a jedinečného akčného dobrodružstva pre každého. Budete hrať ako najsilnejší Super hrdinovia s cieľom zachrániť ľudstvo.

ZNÁME MIESTA
Ako je pri LEGO hrách dobrým zvykom, tak vás hra opäť zavedie na množstvo známych miest z filmov. Filmové bitky si tak môžete užiť na vlastnej koži vo vtipnom LEGO spracovaní. A to vrátane slávnej Bitky o New York z prvého dielu Avengers.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft Xbox 360

Video / Ukážka LEGO: Marvel Avengers:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie LEGO: Marvel Avengers:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Původně se LEGO Marvel's Avengers zdá jako další povedené dílo od TT Games, jak ale postupem času odkrýváte neuvěřitelné množství obsahu, které hra nabízí, více a více se propadáte do hluboké nerdvány, z níž vás jen občas vytrhne některá z obvyklých chyb.
Súvisiace produkty
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť