GameExpres.sk
  Prihlásenie

Need For Speed: The Run

Hra pre Xbox 360
Hra pre Xbox 360 Need For Speed: The Run
Kategória:preteky
Multiplayer:ÁNO (až 8 hráčov)
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 17,99€

POPIS Need For Speed: The Run:

Milovníci adrenalínovej akcie a divokej rýchlosti sa ocitnú na opačnej strane zákona. V novom dieli série Need For Speed vás čaká suverénne najťažší závod v živote. Vydáte sa na náročný závod skrz Ameriku, zo San Francisca do New Yorku a budete vtiahnutí do sveta ilegálnych pretekov, kde je v stávke naozaj veľa.

Prekonávanie hraníc, preplietanie hustou premávkou veľkomiest, riskantná jazda po zľadovatených cestách horských priesmykov a prejazdy úzkymi kaňonmi s plynom na podlahe. Prím hrajú predovšetkým úžasné vizuálne spracovanie a fyzikálny model správanie áut na rôznych vozovkách. Všetko sa odohráva na pozadí príbehu, ktorý vás chytí a nepustí. Od štartovacej čiary pri Golden Gate Bridge, až do cieľa pri päte Empire State Building budú vašimi vernými sprievodcami rýchle autá, nervy divoké preteky a úžasne napínavý príbeh.

Súčasťou hry je opäť Autolog - revolučná online technológia série Need For Speed, tento krát však vo vylepšenej podobe. Prostredníctvom nej objavíte skvelý nový spôsob hrania hier, možnosť sledovania vývoja kariéry a porovnávanie štatistík.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft Xbox 360

Video / Ukážka Need For Speed: The Run:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Need For Speed: The Run:

Recenzie na zing.cz » (70%)
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Doby Undergroundů jsou nenávratně pryč a lepší už to nebude. Američanům se to asi líbí a jako největší trh mají prostě přednost. Tohle už není to pravé NFS a nám zůstávají jen oči pro pláč.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť