GameExpres.sk
  Prihlásenie

Thief

Hra pre Xbox 360
Hra pre Xbox 360 Thief
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Thief:

Garrett sa vracia do mesta zmietaného sociálnymi nepokojmi, morom a k tomu je tu tvrdý vládca Baron, ktorý pre tyraniu nejde ďaleko. V meste narastajú obavy a nenávisť sa zvyšuje, zatiaľ čo bohatí prosperujú a ostatní trpia v biede, sú utláčaní a trpia chorobami a hladom, a čakajú na nejakú zmenu. Do tohto temného sveta vkráča náš hlavný hrdina, majster zlodejov, ktorý sa postará o nastolenie rovnováhy. Hrať budete z pohľadu prvej osoby a po prvýkrát séria ponúkne jedinečný dizajn, ktorý vám zaistí maximálnu slobodu a možnosti, a tak sa po svojom postavíte rôznym výzvam, a vytvoríte si vlastnú cestu touto hrou.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft Xbox 360

Video / Ukážka Thief:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Thief:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Eidos Montreal nám přináší výborné přepracovaní staré klasiky. Hra se posunula o pár kroků dál, ale dokonalý stealth zážitek zůstal neposkvrněn. Tento skvost by jistě neměl uniknout jak nadšencům celé série tak ani nováčků u každého si najde způsob jak ho zaujmout. Můžeme se jen těšit na případná pokračovaní.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Před šestnácti lety byl Thief v lepší kondici. Současný Garrett možná uloupí všechno, hráčská srdce ale tentokrát moc ne.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť..prázdny!
OBĽÚBENÉ
Assassins Creed

Fortnite

Zaklínač

Funko

Star Wars
V ankete Shop Roku 2018 sa umiestnil GameExpres.sk medzi prvými tromi obchodmi v kategórii PC hry a herné zariadenia. V ankete Shop Roku 2015 vyhrál GameExpres.sk cenu za najkvalitnejší herný obchod.