GameExpres.sk
  Prihlásenie

Agents of Mayhem (Day One Edition)

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Agents of Mayhem (Day One Edition)
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Agents of Mayhem (Day One Edition):

Autori série Saints Row predstavujú novú bláznivú akciu v otvorenom svete. Budete v nej hrať za skupinku rôznorodých super agentov z celého sveta, ktorí bojujú za záchranu Soulu proti ničivým plánom organizácie Legion.

PREPÍNAJTE SA MEDZI AGENTMI
Agents of Mayhem je strielačka pre jedného hráča z pohľadu tretej osoby, v ktorej budete môcť ľubovoľne prepínať medzi tromi super agentmi vo svojom tíme. Každý agent má svoj unikátny herný štýl, špeciálne schopnosti a možnosti pohybu.

RÔZNORODÁ BANDA
Je len na vás, ako si zložíte svoj tím agentov. Môžete si vyberať medzi špecialistami na diaľku, na blízko, alebo medzi tým. Odomykateľné gadgety navyše umožňujú upraviť si agenta, čo ovplyvní tiež vyváženie tímu a tým pádom sa to prejaví aj na výsledku vašej misie. Každý agent má navyše svoj charakter a neraz sa na ňom nahlas zasmejete.

MESTO S DUŠOU
Hra sa odohráva v Soule blízkej budúcnosti, ktorý sa práve spamätáva z posledného celosvetového útoku Legionu. Ten je v meste stále prítomný a má tu svoje plány. Otvorený svet ponúkne šialenú akciu na zemi, vo vzduchu, v budovách, v podzemí... jednoducho kdekoľvek.

DAY ONE EDITION OBSAHUJE:
- Hru Agents of Mayhem
- DLC Legal Action Pending: Franchise Force & Carnage a Trois

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Agents of Mayhem (Day One Edition):

video na YouTube

Recenzie Agents of Mayhem (Day One Edition):

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Zábavná městská akce, v níž vyniká především přepínání variabilních agentů s různými schopnostmi, výborná akční hratelnost a slušná nálož humoru. Agents of Mayhem dobře fungují jako samostatný titul a s přimhouřeným okem i jako nepřímý nástupce Saints Row. Jeho stín však tvůrci nedokázali překročit, navíc se zdá, že případný úspěch hry podkopali nejen vlažným marketingem, ale i nepříliš kvalitní technickou stránkou.
TOVAR SKLADOM
zobraziť