GameExpres.sk
  Prihlásenie

Assetto Corsa Competizione

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Assetto Corsa Competizione
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Assetto Corsa Competizione:

OBSAH BALENIA
Predobjednajte si hru a získajte DLC "Intercontinental GT Pack" rozširujúci ponuku tratí o štyri ďalšie svetoznáme okruhy zo štyroch rôznych kontinentov - Mount Panorama v austrálskom štáte Nový Južný Wales, Kyalami Grand Prix v Južnej Afrike, okruh v japonskej Suzuke a Weathertech Raceway Laguna Seca vo Spojených štátoch. Okrem toho prináša DLC tiež cez 45 nových livrejí, 30 nových tímov a 50 nových vodičov, ako aj úplne nové herné režimy inšpirované súťažou Intercontinental GT Challenge.

Ako oficiálna hra pretekárskeho seriálu GT World Challenge vám Assetto Corsa Competizione umožňuje okúsiť na vlastnej koži nefalšovanú atmosféru šampionátu športových vozidiel triedy GT3. V ponuke nájdete 24 licencovaných vozov a 11 laserom naskenovaných tratí, po ktorých môžete krúžiť v krátkych šprintoch, alebo niekoľkohodinových vytrvalostných pretekoch, a to v režimoch pre jedného i viacerých hráčov.

MAJSTRI ŽÁNRU

Vývojári z KUNOS Simulazioni sú skutočnými majstrami svojho remesla, ktorí bezo zvyšku využívajú všetky možnosti Unreal Enginu 4 a prinášajú tak dychberúcu grafiku s verne spracovanými poveternostnými podmienkami, realistické nočné pretekanie aj animácie vytvorené s pomocou technológie snímania pohybu. Osobitný dôraz potom kladú na správanie pneumatík a aerodynamiku vozov.

Assetto Corsa Competizione

DETAILNÉ SIMULÁCIE

Pretekajte ako skutočný vodič šampionátu GT World Challenge a ovplyvňujte nastavenie pneumatík, podvozku alebo motora. Fotorealistické poveternostné podmienky a viackanálový zvuk vytvárajú autentický závodný zážitok.

aseto corsa

LASEROM NASKENOVANÉ TRATE

Každý okruh bol do digitálneho sveta prenesený pomocou technológie laserového skenovania, umožňujúci realisticky stvárniť prostredie na úrovni, aká doteraz nebola v konzolovej závodnej hre k videniu.

reálná simulace

POKROČILÝ MULTIPLAYER

Hra obsahuje nový systém hodnotiaci férovosť pretekárov (a odmeňuje slušných vodičov), zmysluplné priraďovanie hráčov, pravidelné výzvy a online rebríček aktualizovaný v reálnom čase.

simulátor závodů

PREPRACOVANÝ SINGLEPLAYER

Režimy kariéry, šampionátu a voľné hry ponúkajú ucelený, plne nastaviteľný herný zážitok, ktorý uspokojí každého hráča, od úplného nováčika po pokročilého vodiča túžiaceho zmerať svoje zručnosti s tými najlepšími.

gt world challenge
PRÍSLUŠENSTVO A VIDEOSEKVENCIE
Chopte sa volantu, zaraďte vyššiu rýchlosť a pretekajte ako skutočný profesionál. Plne animované videosekvencie prehrávanej počas pretekov, zastávok v boxoch alebo pri výmenách vodičov sprostredkovávajú vo všetkých smeroch plnohodnotný zážitok z pretekárskeho dňa.

Assetto Corsa Competizione

zdielaj na:

Video / Ukážka Assetto Corsa Competizione:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť