GameExpres.sk
  Prihlásenie

Battle Chasers: Nightwar

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Battle Chasers: Nightwar
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 25,99€

POPIS Battle Chasers: Nightwar:

Battle Chasers: Nightwar je inšpirované klasickými konzolovými RPG hitmi, čiže tu nájdete veľa tajomných dungeonov, ťahové súboje a bohatý príbeh založený na prieskume sveta.

PLÁNUJTE A PREŽITE
Vyberte si svojich troch hrdinov zo širokej ponuky, pripravte sa v opustenom meste Harm’s Way a vydajte se preskúmavať svet na povrchu. Ten je prezentovaný klasickou formou (a v reálnom čase). Všetko je inšpirované velikánmi žánru RPG, takže narazíte na dungeony, bossov a mnoho priateľov aj nepriateľov.

Battle Chasers: Nightwar

ZO STAREJ ŠKOLY
Klasické konzolové RPG súboje sú doplnené o jedinečný dvojstupňový systém many a ťahovej iniciatívy. Akčné náhodne generované dungeony sú potom plné pascí, hádaniek a tajomstiev. Prežitie záleží na schopnostiach každého hrdinu.

povanocni18

HLBOKÝ PRÍBEH
Nelineárny príbeh založení na objavovaní dejového pozadia predmetov, pamätihodností a tajných prvkov sveta. Ich prieskumom získate na jednej strane hlbší vzhľad do záhadného Lost Vale a za odmenu tiež body skúseností, s ktorých pomocou môžete hrdinom vylepšovať rôzne schopnosti. Kľúčové príbehové okamihy sú potom zobrazené v nádherných 2D animáciách štúdia Powerhouse Animation Studios, známym predovšetkým vďaka sérii Darksiders.

jrpg

zdielaj na:

Video / Ukážka Battle Chasers: Nightwar:

video na YouTube

Recenzie Battle Chasers: Nightwar:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Vývojářům z Airship Syndicate se povedlo stvořit velmi povedenou herní adaptaci kultovního komiksu. Battle Chasers: Nightwar je klasicky laděné RPG, které dokáže zaujmout jak ostřílené veterány, tak i nezkušené nováčky. Za sebe mohu investici tohoto díla směle doporučit, obstojně jsem se u něj totiž bavil po celých pětačtyřicet hodin.
TOVAR SKLADOM
zobraziť