GameExpres.sk
  Prihlásenie

Blackguards 2 D1 edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Blackguards 2 D1 edition
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:4ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 25,99€

POPIS Blackguards 2 D1 edition:

D1 EDITION OBSAHUJE
- hru Blackguards 2
- kľúč na stiahnutie digitálneho artbooku
- kľúč na stiahnutie digitálneho soundtracku

Neuznaná šľachtičná Cassia podľahla šialenstvu potom, čo ju manžel niekoľko rokov väznil, a teraz má len jediný ciel: pomstiť sa mu a uchvátiť jeho trón stoj čo stoj. Spojí sa s neslávne preslávenými Blackguards a vernou, ale krutou, armádou žoldnierov a vydáva sa viesť neutíchajúcu vojnu proti celej južnej Adventurii. Jedným zo silných protivníkov je pre Cassiu aj sám čas, pretože každý deň si z jej príčetnosti ukrajuje ďalší a ďalší kúsok.

VLASTNÝ ŠTÝL HRY 
V hre Blackguards 2 si užijete ťahové taktické RPG s bitkami na hexagonálnych bojiskách a drsným príbehom o pomste. Zvoľte si vlastní štýl hry tým, že sa budete špecializovať na kontaktní a strelecký boj, alebo že ovládnete ničivé kúzla.

Blackguards 2 D1 edition

STRATÉGOV RAJ
Rozvíjajte prefíkané stratégie a premôžte neľútostných nepriateľov. Každá akcia má ďalekosiahle následky, pretože každé vaše rozhodnutie vás zavedie hlbšie do spárov šialenstva. Vyberte si kúzla, schopnosti a zručnosti a vytvorte si vlastnú stratégiu na bojisku.

taktické rpg

DYNAMICKÝ SVET A MNOHO ZÁPLETIEK
Príbeh s mnohými zvratmi a zápletkami nás zavedie do otvoreného dynamického sveta, ktorý sa mení podľa vašich rozhodnutí, pričom môžu byť aj osudové. Náročná hratelnosť ponúkne cez 20 hodín hratelnosti v kampani. Na svojej ceste za pomstou sa môžete stať obávaným dobyvateľom, alebo dobrosrdečným osloboditeľom.

akční rpg

zdielaj na:

Video / Ukážka Blackguards 2 D1 edition:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť