GameExpres.sk
  Prihlásenie

Bloodstained: Ritual of the Night

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Bloodstained: Ritual of the Night
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Bloodstained: Ritual of the Night:

Hra Bloodstained: Ritual of the Night je zasadená do Anglicka 19. storočia. Paranormálne sily dali povstať démonmi zamorenému hradu a odhalili krištáľové úlomky nabité obrovskú magickou mocou. Hráči sa ujmú roly siroty Miriam, ktorej v dôsledku zlej kliatby kryštalizuje telo. Aby Miriam zachránila ľudstvo aj seba samu, musí sa prebojovať hradom a zbierať, vyrábať a odomykať širokú škálu zbraní, vybavenia a koristi, aby porazila vyvolávačov Gebela a bezpočet poskokov a pekelných bossov, ktorí na ňu čakajú.

IGAVANIA ŽIJE ĎALEJ
Koji Igarashi, jeden zo slávnych kmotorov žánru, vytvára nové, moderné akčné RPG z bočného pohľadu, ktoré uspokojí všetkých fanúšikov jeho diela. Odomykajte kúzla a schopnosti; nachádzajte, vyrábajte a vylepšujte niekoľko druhov zbraní a špeciálnych predmetov, ktoré zmenia vzhľad Miriam, a kombinujte vybavenie a schopnosti, aby ste si našli vlastný štýl hry.

of the Night) a Ippo Yamada (Resident Evil), zaručuje nezabudnuteľný zážitok.

Bloodstained je tou najväčšou za celú kariéru Kojiho Igarashiho a fanúšikovia jeho charakteristického štýlu si budú môcť užiť rozsiahly svet. Okrem záhadnej Miriam na vás čakajú tajné hrateľné postavy, ktoré si môžete odomknúť.

metroidvania

zdielaj na:

Video / Ukážka Bloodstained: Ritual of the Night:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť