GameExpres.sk
  Prihlásenie

Borderlands 3 - Super Deluxe Edition + darček tričko + dlc

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Borderlands 3 - Super Deluxe Edition
Kategória:akcia 3D scifi
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 99,99€

AKCIA :

Veľkosť trička pripíšte do poznámky k objednávky. Vybrať si môžete: M, L, XL a XXL.

AKCIA : Bonus k predobjednávke

Bonus k predobjednávke

POPIS Borderlands 3 - Super Deluxe Edition:

Super Deluxe Edition OBSAHUJE
- hru Borderlands 3
- steelbook
- season Pass (obsahuje 4 DLC obsahujúce nové mise, príbehy a výzvy, Butt Stallion skin, trinket a grenade mód)
- Neon Cosmetic pack
- Toy Box Weapin Pack
- Retro Cosmetic Pack
- Gearbox Cosmetic Pack
- XP & loot drop boost módy

Borderlands 3 - Super Deluxe Edition

Dlho očakávaný tretí diel šialeného post-apo akčného RPG je tu! Milióny zbraní, co-op pre štyroch a všetky obľúbené postavy sa vracajú. Aj Claptrap! Pripravte sa na úplne nové dobrodružstvo naplnené chaosom. Prerazte si cestu skrz nové svety a nepriateľov ako jeden zo štyroch nových Vault Hunters, z ktorých každý prináša prepracované stromy zručností, schopností a možností prispôsobenia. Hrajte na vlastnú päsť alebo so svojimi priateľmi a stretnite sa s šialenými nepriateľmi, zbierajte korisť a chráňte svoj domov pred tou najkrutejšou sektou v celej galaxii.

NEUVERITEĽNÁ JAZDA
Zastavte fanatické dvojčatá Calypso Twins zjednocujúce klany banditov v snahe podmaniť si galaxiu. Len vy ich ako Vault Hunter dokážete za využitia svojho arzenálu a verných spojencov zraziť k zemi. Staňte sa jedným zo 4 výnimočných Vault Hunterov, z ktorých každý disponuje unikátnymi schopnosťami a hernými štýlmi, prepracovanými stromami zručností a nespočetným množstvom rôznych prispôsobení. Každý z Vault Hunterov je schopný rozpútať brutálny chaos - ale všetci spoločne sú nezastaviteľní.

ZAISTIŤ, NABIŤ, ZÍSKAŤ KORISŤ
Vďaka obrovskému množstvu zbraní a príslušenstva predstavuje každá bitka jedinečnú príležitosť získať novú výbavu. Objavujte nové svety za hranicou Pandory, z ktorých každý prináša unikátne prostredie a nepriateľov. Putujte naprieč nehostinnou púšťou, prebojujte si cestu skrz vojnou zdevastované mesta, dostaňte sa cez bažinaté zátoky poskytujúce smrteľné nebezpečenstvo a oveľa viac!

RÝCHLA A SÚVISLÁ KOOPERÁCEIA
Vďaka novému synchronizačnému systému úrovní je miera zážitku prispôsobená každému jednotlivému hráčovi zvlášť. To znamená, že môžete hrať s kýmkoľvek a kedykoľvek online alebo prostredníctvom split-screenu nezávisle na vašej hernej úrovni alebo vašom hernom postupe. Vytvorte tím a postavte sa výzvam a nepriateľom spoločne a užite si tak hru ešte viac.

NIEČO STARÉ A NIEČO NOVÉ
Hráči sa môžu tešiť na skutočne bohatú ponuku najrôznejších zbraní. Zabíjajte svojich nepriateľov, získavajte skúsenostné body a rozširujte svoj strom schopností, ktorý je unikátny u každého Vault Huntera.

BOHATÝ VESMÍR A RADIKÁLNE UMELECKÝ ŠTÝL
Odhaľujte najrôznejšie záhady, stretnite sa s nezabudnuteľnými postavami a spoznávajte herný lore v obrovskom hernom svete. Zošliapnite plyn až na podlahu a nechajte sa pohltiť frenetickými pretekmi vozidiel. Tradičné renderovacie techniky kombinované s ručne maľovanými textúrami prepožičiavajú hre Borderlands ikonický grafický štýl.zdielaj na:

Video / Ukážka Borderlands 3 - Super Deluxe Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťJust Dance 2020 (XBOX1)
Just Dance 2020 (XBOX1)
44,99€
26,99€  
Darksiders 3 (XBOX1)
Darksiders 3 (XBOX1)
32,99€
26,99€