GameExpres.sk
  Prihlásenie

Call of Cthulhu

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Call of Cthulhu
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Call of Cthulhu:

Psychologický horor Call of Cthulhu je oficiálnou videohernou adaptáciou ikonickej papierovej hry od Chaosium.

Mýtus Cthulhu sa stal jedným z najväčších svetov, aký si kto kedy predstavil a v ktorom sa od vydania pôvodnej Lovecraftovej poviedky The Call of Cthulhu zrodilo množstvo príbehov, noviel a dokonca aj filmov.

Hra vás zavedie na temný ostrov Darkwater, kde sa vžijete do Edwarda Piercea, vojnového veterána a súkromného detektíva z Bostonu 20. rokov 20. storočia. Ten bude vyšetrovať tragickú a záhadnú smrť uznávanej maliarky Sarah Hawkinsovej, ktorá sa na Darkwater nedávno presťahovala s manželom a rodinou.

Call of Cthulhu ponúka temnú a tiesnivú atmosféru, ktorá vzdáva hold Lovecraftovemu dielu a svetu. Toto zdanlivo banálne vyšetrovanie vás totiž môže zaviesť k zlovestnejším silám a temným záhadám pochovaných hlboko pod ostrovom.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Call of Cthulhu:

video na YouTube

Recenzie Call of Cthulhu:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Call of Cthulhu je atmosférou nabitá 3D adventura, která potěší především obdivovatele povídek H. P. Lovecrafta. RPG systém dokáže při prvním hraní vytvořit velmi dobrou iluzi důležitosti voleb, jež se ovšem s opětovným průchodem tříští. I přes krátkou herní dobu a toporný pohyb NPC postav ovšem jde o slušnou zábavu na osamělé zimní večery. Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť