GameExpres.sk
  Prihlásenie

Call of Duty: Black Ops Cold War

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Call of Duty: Black Ops Cold War
Kategória:akce fps
Jazyk:anglicky
Skladom:20ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 59,99€

POPIS Call of Duty: Black Ops Cold War:

V novom diele série strieľačiek Black Ops s podtitulom Cold War sa vraciame späť k prvému dielu, na ktorý priamo nadviažeme. Ocitneme sa na začiatku osemdesiatych rokov v hlbinách zradnej geopolitickej vojny. Strhujúca kampaň jedného hráča ponúkne príbeh plný celosvetovej konšpirácie a bojovať budete po boku ikonickcých postáv Woodsa, Masona a Hudsona, rovnako ako nových agentov. Zastavíte plán, ktorý sa rodil niekoľko dekád? Call of Duty: Black Ops Cold War tiež ponúkne novú generáciu multiplayeru a mód Zombies.

Black Ops
Vrhnite sa do geopolitckého boja začiatku 80. rokov 20. storočia v kampani pre jedného hráča, kde sa stretnete s historickými postavami a ťažkou pravdou. Bojiskom budú známe lokácie východného Berlína, Vietnamu, Turecka alebo ústredie sovietskeho KGB.

Call of Duty: Black Ops Cold War
PODLA VÁS
Tajomstvom zahalená postava známa ako Perseus sa snaží destabilizovať globálnu rovnováhu síl a zmeniť chod dejín. Spoločne so známymi postavami z prvého dielu Black Ops sa vydajte do stredu konšpirácie a rozbite ju. Postavu si každý hráč vytvorí sám, rovnako tak si v niekoľkých momentoch bude môcť vybrať cestu, ktorú zvolí a ovplyvní tak príbeh. Vývojári sľubujú niekoľko koncov a nelineárny priechod úrovňami, vrátane vedľajších úloh.

kotko
NOVÁ GENERÁCIA MULTIPLAYERU
Po dohraní dychberúcej kampane si môžete arzenál studenej vojny preniesť do jedinečného multiplayeru novej generácie. Návrat tiež oslavuje Zombie mód. Viac o multiplayeru sa dozvieme v septembri.

black ops

zdielaj na:

Video / Ukážka Call of Duty: Black Ops Cold War:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťJust Dance 2021 (XBOX1)
Just Dance 2021 (XBOX1)
49,99€
36,99€