GameExpres.sk
  Prihlásenie

Darksiders 3 - Collectors Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Darksiders 3 - Collectors Edition
Kategória:akcia adventúra
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 149,99€

POPIS Darksiders 3 - Collectors Edition:

COLLECTOR'S EDITION OBSAHUJE
- hru Darksiders 3
- zberateľské balenie
- figúrku Fury (29 cm)
- originálny steelbook
- soundtrack
- artbook
- exkluzívne DLC s brnením (rýdzo kozmetické, neovplyvní hrateľnosť)

Darksiders III. V tejto hack'n'slash akčnej adventúre sa ujmete úlohy Fury a musíte dohnať a odstrániť Sedem smrteľných hriechov. Úspech je nutný k vybalansovaniu síl na rozorvanej Zemi. Dlho očakávané pokračovanie Darksiders je tu.

PRINIESŤ ROVNOVÁHU
Hráč sa ujíma role Fury, najviac nepredvídateľného jazdca apokalypsy. Fury je čarodejnica spoliehajúca sa na svoj bič a mágiu, snažiaca sa o nastolenie rovnováhy medzi dobrom a zlom na Zemi. Postupne ovládnite jej magické schopnosti, ktoré postupne sprístupnia nové zbrane, pohyby a zručnosti.

Darksiders 3 nájdeme rozľahlý, žijúci svet, ktorým bude Fury cestovať skrze rôznorodé prostredia a odhaľovať jeho tajomstvo a postupovať ďalej za porazením sedem smrteľných hriechov a ich poskokov.

Darksiders je späť a v tomto širokom post-apokalyptickom prostredí vezme hráča na prechádzku krajinou, o ktorú sa postarala vojna, rozklad, ale aj matička príroda.

darksiders iii

zdielaj na:

Video / Ukážka Darksiders 3 - Collectors Edition:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Darksiders 3 - Collectors Edition:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Fury a její osobnost si nelze nezamilovat. Darksiders 3 vyhrávají na všech frontách, jelikož staví na systémech a příběhu z předchozích dílů a jen je vylepšují, ale zároveň přináší pár vlastních inovací. Nejen skvělý soubojový systém, variabilita prostředí i nepřátel a toho, jak lze ke střetům samotným přistupovat, vás přesvědčí o tom, že toto je hra hodna vaší investice. Pro fanoušky série povinnost, pro její neznalce minimálně stojí za zahrání.
TOVAR SKLADOM
zobraziťNBA 2K19 (XBOX1)
NBA 2K19 (XBOX1)
35,99€
25,99€