GameExpres.sk
  Prihlásenie

Destiny: The Collection

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Destiny: The Collection
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Destiny: The Collection:

Kompletná edícia Destiny sa perfektne hodí ak novým Guardianom, ktorí chcú po prvýkrát skočiť do nádherného sveta Destiny, tak aj pre skúsených harcovníkov, ktorí chcú získať ešte väčšiu slávu v rozširujúcej kampani. Balenie obsahuje pôvodnú hru a všetky rozšírenia, vrátane najnovšieho Rise of Iron.

RISE OF IRON
Rise of Iron prináša novú príbehovú kampaň obsahujúcu nové misie, úlohy a samozrejme epické scény, ktoré vás detailnejšie zasvätia do príbehu, ktorý sa točí okolo Lorda Saladina. Ide o jedného zo Železných pánov, ktorí sa snažili zachovať starú civilizáciu. Nebudú chýbať ani nové lokality, do ktorých sa postupne pozriete. Rovnako tak nový raid, nový strike, nové nepriateľské frakcie a hlavní nepriatelia

Destiny
Ste Guardian, strážca posledného bezpečného mesta na planéte Zem. Destiny je next-gen strielačka kombinujúca filmovo rozprávaný príbeh s kooperatívnou a kompetitívnou hrou a RPG prvkami, ktorá sa odohráva v neustále sa meniacom a rozširujúcom on-line svete. Vydajte sa za dobrodružstvom sami, alebo sa pripojte ku kamarátom. Voľba je na len vás. Staňte sa legendou.

I. ROZŠÍRENIE: THE DARK BELOW
Pod povrchom Mesiaca sa objaví dávno zabudnutý nepriateľ. Prežite v neuveriteľných hlbinách Hellmouthu a zastavte temné sily likvidujúce Zem. Rozšírenie prináša nové zbrane, a vybavenie, ktoré získate v priebehu nových príbehových misií, v nových arénach a kooperatívnych módoch Strike a Raid.

II. ROZŠÍRENIE: HOUSE OF WOLVES
Len tí najodvážnejší Guardiani sa vydajú na lov nebezpečných Falleov a získajú tým nárok na tajomný poklad The Reef. Zistite, kam vás dobrodružstvo tentokrát zavedie s novou várkou zraní, zbroje a vybavenia. V nových príbehových misiách, novom kooperačnom móde a novej aktivite - The Prison of Elders.

III. ROZŠÍRENIE: THE TAKEN KING
The Taken King predstavuje novou príbehovú kampaň, nových nepriateľov, nové lokality, nové Striky a Crucible mapy a nové, pekelne náročné Raidy. Stručne povedané, je toho naozaj dosť. Aby ste mali vôbec šancu kráľa poraziť, získate prístup k trom novým Guardian subclassom a obrovskému arzenálu zbraní, zbroje a vybavenia.

COMPLETE EDITION OBSAHUJE:
- Základnú hru Destiny
- I. rozšírenie: The Dark Below
- II. rozšírenie: House of Wolves
- III. rozšírenie: The Taken King
- IV. rozšírenie Rise of Iron

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE, vyžaduje predplatné XBOX Live Gold!

Video / Ukážka Destiny: The Collection:

video na YouTube

Recenzie Destiny: The Collection:

Recenzie na Gamesite »
TOVAR SKLADOM
zobraziťPGA Tour 2K21 (XBOX1)
PGA Tour 2K21 (XBOX1)
59,99€
47,99€