GameExpres.sk
  Prihlásenie

Destroy All Humans! - DNA Collectors Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Destroy All Humans! - DNA Collectors Edition
Kategória:akce scifi
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 104,99€Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.
POPIS Destroy All Humans! - DNA Collectors Edition:

DNA COLLECTORS EDITION OBSAHUJE
- hru Destroy All Humans!
- 23 cm figúrku Crypto'n'cow
- 6 litografií
- kľúčenku
- antistresovú loptičku
- prémiové baleniaKultová klasika z PS2 sa vracia. Ako mimozemšťan Crypto-137 sa vydáte terorizovať ľudí na planéte Zem počas päťdesiatych rokov minulého storočia. Zhromažďujte DNA vzorky, zvrhnite americkú vládu a vyhlaďte ľudstvo pomocou mimozemských zbraní a psychických schopností. Preletíte sa aj na lietajúcom tanieri a totálne zničíte mestá.

NA DRUHEJ STRANE BARIKÁDY
Užite si príbeh o mimozemskej invázii v 50. rokoch z tej "zlej" strany. (Znovu) zistite, prečo sa táto hra považuje za jednu z najzábavnejších hier všetkých čias v tomto verne reprodukovanom remaku, prepracovanom od základu v novej galaktickej kráse.

Destroy All Humans! - DNA Collectors Edition

ZBRANE A SONDY
Užite si Cryptovv jedinečný arzenál ako napr. análnu sondu. Vydávajte sa za úbohých pozemšťanov a infiltrujte ich krehkú demokraciu. Pomocou psychokinezy vyhadzujte nepriateľov do vzduchu alebo ich bombardujte náhodnými predmetmi.

mimozemšťani

50. ROKY
Nasaďte si jetpack a užívajte si voľný pohyb po otvorených amerických mestách z 50. rokov. Zlikvidujte primitívnu ľudskú architektúru pomocou svojho lietajúceho taniera. Obsahuje rekonštruovanú, veľmi diskutovanú a doteraz nevidenú misiu: Lost Mission of Area 42!

ufoni


zdielaj na:

Video / Ukážka Destroy All Humans! - DNA Collectors Edition:

video na YouTube