GameExpres.sk
  Prihlásenie

Devil May Cry HD Collection

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Devil May Cry HD Collection
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:3ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Devil May Cry HD Collection:

Devil May Cry HD Collection OBSAHUJE
- Devil May Cry
- Devil May Cry 2
- Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition

Táto akčná séria sleduje kompletné dobrodružstvo Danteho, najväčšieho zabijaka démonov, a to v hrách Devil May Cry, Devil May Cry 2, a Devil May Cry 3: Dante 's Awakening Special Edition. Všetko je navyše vo vylepšenej HD grafike a s dodatočným zoznamom trofejí a Achievementov.

Devil May Cry
Spoznajte Danteho. Vďaka svojim upírím génom to nie je obyčajný hrdina. Pomocou nich je to ten najakčnejší hrdina, akého kedy Capcom stvoril. Dokáže strieľať zo zbraní, sekať pomocou niekoľkých mečov či sa zmeniť na nočnú moru, ktorá je ešte silnejšia. Postupom času sa potom Dante stáva čoraz silnejší a silnejší. Prvý diel Devil May Cry vyšiel v roku 2001 a na Metacritic si dodnes drží hodnotenie 94%.

Devil May Cry 2
Pripravte sa na ďalšiu štýlovú kapitolu akčného thrilleru od Capcomu. Dante, napoly človek, napoly démon je späť, aby bojoval s légiami podsvetia. So vzhľadom rockovej hviezdy a ostrým jazykom sa Dante vrhá do nového dobrodružstva, ktoré má dvakrát viac oblastí, dvakrát lepšiu grafiku a je dvakrát tak lepšie, než prvý diel.

Devil May Cry 3
Devil May Cry 3 odhaľuje skoršiu kapitolu v Danteho histórii, a to ešte pred pôvodnou hrou Devil May Cry, a to spor medzi Spardovými dvojčatami, ktoré si vybrali rozdielne cesty. Hra vylepšuje intenzitu hrateľnosti vďaka novému systému štýlov, ktorý tak pridáva ďalšie úrovne hĺbky. Záleží tak na hráčovi, či sa rozhodne pre boj na blízko, na diaľku, útočne alebo naopak defenzívne. Každý štýl má svoju vlastnú hrateľnosť.

DMC HD Collection

zdielaj na:

Recenzie Devil May Cry HD Collection:

Recenzie na Zing.cz » (60%)
Devil May Cry HD Collection se řadí mezi skupinu v podstatě zbytečných remasterů, jež vydělávají na slavné značce. Capcom vám tak nabízí možnost zahrát si trojici ikonických titulů na nejnovějších zařízeních v upravené grafice. Na základě dnešních standardů jde spíše o mírně nadprůměrnou záležitost, kterou moderní hráči zřejmě nedocení. DmC tak můžeme doporučit pouze kovaným nostalgikům, kteří chtějí zavzpomínat na dětská léta u své PS2.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť