GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dishonored 2: Darkness of Tyvia + DLC

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Dishonored 2: Darkness of Tyvia
Kategória:Akčná / Stealth
Multiplayer:NIE
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 51,99
Aktuálna cena : 16,99€

AKCIA : Imperial Assassins Pack

Imperial Assassins Pack

Ako bonus od nás dostanete DLC Imperial Assassins Pack!

POPIS Dishonored 2: Darkness of Tyvia:

V Dishonored 2 sa ujmete úlohy dvoch postáv, ktoré ste stretli už v prvej časti. Prvou je dobre známy hlavný hrdina Corvo a druhou je Emily Kaldwin. Princezná, ktorá sa stala božou rukou a trestá tých, ktorí svoju moc zneužívajú pre svoje vlastné sebecké účely. Pripravte sa na nové zbrane, schopnosti a značne vylepšený pohyb v rozsiahlych lokalitách.

ZMILOVANIE, ALEBO SMRŤ?
Vytvorte si svoj vlastný herný štýl. Pokúste sa skombinovať čo najväčšie množstvo nástrojov, ktoré máte k dispozícii a dosiahnite tak kreatívne eliminovanie svojich nepriateľov. Nech už sa rozhodnete zneškodniť ich potichu, alebo zvolíte priamejšiu možnosť zabitia. Všetko je len na vás. Vy rozhodujete, či preukážete svojim protivníkom zmilovanie, alebo za sebou budete zanechávať nekonečný chaos.

PRÍBEH
Dej hry sa odohráva 15 rokov po tom, ako bol Lord Regent porazený a došlo k prepuknutiu epidémie smrtiaceho moru. Uchvatiteľ sa namiesto právoplatnej dedičky a vládkyne ríše Emily Kaldwin zmocní trónu a zanechá tak osud ostrovov visieť na vlásku. Vydajte sa cez legendárne ulice mesta Dunwall do vzdialenej Karnacy. Nádherného pobrežného mesta, ktoré skrýva kľúč k navráteniu Emily na trón.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Dishonored 2: Darkness of Tyvia:

video na YouTube

Recenzie Dishonored 2: Darkness of Tyvia:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Větší, ambicióznější a ve spoustě věcí i propracovanější. Dishonored 2 je prostě řemeslně zpracovaným pokračováním. Na konzole jde o jasnou osmičku, v cestě PC hráčům bohužel stojí dost špatná optimalizace. Tak či onak jde ale o hru, kterou by neměl nikdo minout.
Recenzie na Gamesite »
TOVAR SKLADOM
zobraziť